Çözüldü Pollux 3T-10 fan ayarı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yusufdmrk

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
BIOSTAR ekranında fan ayarı yapabiliyordum şu an Windows'u yükledim şimdi nereden yapabilirim? Masa üstünde bile fanlar hızlı dönüyor. Anakartım BIOSTAR H410MH

Çözüm
Nasıl giriceğim ki freedos da iken yapılıyordu.

Bios un bi uygulamasımı var hocam?
Şuanlık cs oynadım gayet güzel ayarlar full de 170fps alıyorum anakat bios H410MH gtx1650 Twin x2 oc tek sıkıntı fan biraz fazla geldi bana.
Biosa girmek için bilgisayar açılırken genelde delete tuşuna hızlı hızlı basarsanız girer.
BIOSTAR ekranında fan ayarı yapabiliyordum şu an Windows'u yükledim şimdi nereden yapabilirim? Masa üstünde bile fanlar hızlı dönüyor. Anakartım BIOSTAR H410mh.

BIOS'tan yapacaksınız fan hızı ayarını hocam bir de sistemden memnun musunuz CS:GO veya Valorant'ta kaç FPS alıyorsunuz.

Yine aynı yerden yapılmıyor mu? BIOS'a girip fan hız ayarı yapamıyor musun?
BIOS'tan yapacaksınız fan hızı ayarını hocam bir de sistemden memnun musunuz CS:GO veya Valorant'ta kaç FPS alıyorsunuz.
Şuanlık cs oynadım gayet güzel ayarlar full de 170fps alıyorum anakat bios H410MH gtx1650 Twin x2 oc tek sıkıntı fan biraz fazla geldi bana.

Biosa girmek için bilgisayar açılırken genelde delete tuşuna hızlı hızlı basarsanız girer.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı