Polosmart.com güvenilir mi?

Emircnll

Decapat
Daha fazla  
Polo Smart markasının BİM'de uygun fiyatlı PS4 kolunun satıldığını gördüm ancak o zaman baktığımda mağazalarda kalmamıştı. Şimdi ise yedek kol arayışı içindeyim ve aynı kol polosmart.com adresinde satılıyor. Site pek güven vermedi. Site güvenilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka sitelere bakınız, site güvenli olsa dahi müşteri hizmetlerinin pek kaliteli olduğunu sanmıyorum. Başınız ağrımasın.

Polo Smart markasının BİM'de uygun fiyatlı PS4 kolunun satıldığını gördüm ancak o zaman baktığımda mağazalarda kalmamıştı. Şimdi ise yedek kol arayışı içindeyim ve aynı kol polosmart.com adresinde satılıyor. Site pek güven vermedi. Site güvenilir mi?

Güvenilirdir.
BİM'in markası alabilirsiniz.

Başka sitelere bakınız, site güvenli olsa dahi müşteri hizmetlerinin pek kaliteli olduğunu sanmıyorum. Başınız ağrımasın.

Trendyol'da aynı ürünü gördüm ama yorumlar pek iç açıcı gelmedi kutusu açılmış, çizilmiş ürün, ve buna benzer satıcı kaynaklı sorunları çok gördüm.

Trendyol'da aynı ürünü gördüm ama yorumlar pek iç açıcı gelmedi kutusu açılmış, çizilmiş ürün, ve buna benzer satıcı kaynaklı sorunları çok gördüm.

Marka çok kaliteli bir marka değil, illaki iyi yorum da vardır iyi yorum yapılan bir satıcıdan almayı deneyiniz.

İyi yorumu olan satıcının fiyatı sitedeki fiyatından bir tık yüksek. Sanırım siteden alacağım.
Edit: Marka ile alakalı olan yorumlara değil satıcı ile ilgili olan yorumlara bakarak yazdım.

Keşke başka yerleriaraştırmaya devam etseydim diyorum şuanda. Ürün kendi kutusu dışında bir kutuya koyularak gönderildi ve ürünü daha önce birisi zorlayarak açmış gibi izler var. Mail yolu ile iletişime geçtim ürünü göndermeye gidiyorum şimdi.

gelen ürün: IMG_20220810_110404.jpgIMG_20220810_110400.jpgSnapchat-1421148508.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı