Polosmart fare kendiliğinden kapanıyor

BirgunL

Femtopat
Daha fazla  
Polosmart pgm22 adlı model mouse herhangi bir şey yapmasam bile kendiliğiden kapanıyor.
Üründe pek bir sıkıntım yok sürekli temizliyorum Drive sorunu olabilir mi?

Polosmart pgm22 adlı model mouse herhangi bir şey yapmasam bile kendiliğiden kapanıyor.
Üründe pek bir sıkıntım yok sürekli temizliyorum Drive sorunu olabilir mi?
Pardon kablosuz zannettim.

Yapabileceğin Max şey kabloyu yarıp ortaya on off düğmesi eklemek. Bağlantı gidince on off düğmesinden açıp kapatırsın ama ben olsam yeni fare alırdım.

Gerek kalmadı bugün sabah saatlerinde son kez yanan ışığı gördükten sonra daha da çalıştığına dağir bir detay göremedim evdeki diğer 3 faredan sadece bir tanesi çalıştı onunla devam ediyorum yarın farklı bir fare alacağım konuya verdiğin ilgi için teşekkürler.

Not: Bu konuya aynı sorunu yaşadığınız için geldiyseniz farklı bir fare alın ya da bu sorunla yaşamaya devam edin 🙂

Gerek kalmadı bugün sabah saatlerinde son kez yanan ışığı gördükten sonra daha da çalıştığına dağir bir detay göremedim evdeki diğer 3 faredan sadece bir tanesi çalıştı onunla devam ediyorum yarın farklı bir fare alacağım konuya verdiğin ilgi için teşekkürler.

Not: Bu konuya aynı sorunu yaşadığınız için geldiyseniz farklı bir fare alın ya da bu sorunla yaşamaya devam edin 🙂
Bütçenizi söyleyin bütçenize göre alabileceğiniz en iyi fareler hakkında öneri sunalım

Geri
Yukarı