Çözüm Polosmart PGM05 Phoenix 7.1 kulaklık yazılımı ve ses sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bütçe
100TL BİM'de
Önce yazılımı kurun, kullanım klavuzundaki link ölü:
Sonra Speakers'e sağ tıklayıp ''7.1 Virtual speaker Shifter'' yazana basın.
Ve ayarları böyle yapın, sorunuz olursa yazın:
Eki Görüntüle 833746

Kısaca L yazanların hepsi ve L yazanların hepsinin yerini R'ler ile, R'leri de aynı şekilde L'ler ile değiştiriyoruz.
ben bu yazılımı indiriyorum zip ten çıkarıyorum ama kuramıyorum exe kısmını

Herkese çözüm yolunu söylüyorum. Kulaklığı 2 kere garantiye gönderdim Mic'deki cızırtıdan dolayı. 3 tane mikrofon aldım hepsi bozuk çıktı cızırdıyordu. 1.5 aylık uğraştan sonra çözüm yolunu buldum, PC niz için kullandığınız prizin topraklaması olduğuna dikkat edin. Kalitesiz prizler kullanmayın. Topraklaması olmayan herhangi bir prizde pcnizi açarsanız mikrafondaki cızırtıyı susturamazsınız. Teşekkürü ancak benim kadar uğraşanlar eder diye tahmin ediyorum ama neyse.

Önce yazılımı kurun, kullanım klavuzundaki link ölü:
Sonra Speakers'e sağ tıklayıp ''7.1 Virtual speaker Shifter'' yazana basın.
Ve ayarları böyle yapın, sorunuz olursa yazın:
Eki Görüntüle 833746

Kısaca L yazanların hepsi ve L yazanların hepsinin yerini R'ler ile, R'leri de aynı şekilde L'ler ile değiştiriyoruz.
hocam mikrofondan ses az geliyor ses panelinden fulledim windowsun ses panleindende fullendim hala az geliyor.

Öncelikle merhaba. Arkadaşlar bana bu yazılımı e-posta üstünden atabilir misiniz? Polosmart bu yazılımı kaldırmış bulunmakta kendi sitesi üzerinde. @Akif9748 @PROF0 @Türkçe Fetişi @Muhammetcan avci @Vodsk

Muhtemelen halihazırda sizin PC de bir yerde duruyordur uygulama. Ben link e gidince sayfa bozuk veya kapalı diyor. E-postma veya Google driver ıma atar mısınız?

@KerbeX @Mehmet OLUĞ bu driver hala PC nizde var mı arkadaşlar?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video ile çözdüm istersen bakabilirsin dostum @CTRL_ALT_F4

Son düzenleme:
Bu yazılıma ulaşabilmek için herhangi bir internet tarayıcına girip yazılımın daha önce hangi sitenin hangi sayfasında dağıtıldığını bulun ve Wayback Machine o sayfanın linkini atın. Kayıtlı tarihi kontrol edip bulun. Kayıtlı tarihi açın ve ZIP dosyasını indirin.

Geri
Yukarı