Polosmart PGM12 alınır mı?

Alınabilir arkadaşımda var çok güzel polo smart marka çok fazla eletronik eşya kullanıyorum sadece oyun kolunda tuş sıkıntısı vardı , kaliteli marka alabilirsin .

Yazdan beri kullandığım bir Polosmart bluetooth kulaklığım vardı genel olarak memnundum, bilgisayarda kullandığım eski kulaklık bozulunca en azından yaza kadar idare etsin diye aldım bugün. Forumun bu konuda bir kurbana ihtiyacı vardı. 😀 Sorunuz varsa cevaplayabilirim, şimdilik fena değil gibi.

Yazdan beri kullandığım bir Polosmart Bluetooth kulaklığım vardı genel olarak memnundum, bilgisayarda kullandığım eski kulaklık bozulunca en azından yaza kadar idare etsin diye aldım bugün. Forumun bu konuda bir kurbana ihtiyacı vardı. 😀 Sorunuz varsa cevaplayabilirim, şimdilik fena değil gibi.

Kulaklığın mikrofonu nasıl

Kulaklığın mikrofonu nasıl
Bence fena değil, YouTube'da bir inceleme videosu da var oradan bakabilirsiniz. Sesi net şekilde iletiyor ve cızırtı, patlama vs. yapmıyor. Hem kulaklıkta hem mikrofonda ufak bir dip ses var ama bu fiyata kabul edilebilir ve çok rahatsız da etmiyor. Ufak bir ayar çekilerek daha iyi hale getirilebilir. Genel olarak plastik çok kaliteli değil ama fena da değil, kablo plastik. Ses ayarı dışında mikrofon mute, aydınlatma ayarı vs. için tuş yok. Kafa bandı esnek, pedler rahat. Ses kalitesi de fena değil gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı