Polosmart PSG04 driverı nereden bulunur?

Bende sıkıntı olmadı arkadaşlar. Şu an kablosuz bağlantı için şu videodakileri uygulayacağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam videoda ki SCP yi denemeyin bence. Sabah denedim bende ve klavyemin sürücüsünü kaldırıp gamepad sürücüsü kurdu. Klavye hiçbir şekilde çalışmadı. Şu an da bunun yüzünden format atıyorum.

Son düzenleme:
Hocam bu şekilde yazmışlar. Yazılımın içinden sürücüyü kaldırmanız gerekiyormuş:

If your keyboard / mouse no longer works after install, this is a common bug where your keyboard and mouse drivers were replaced rather than your controller's, get another mouse then run the SCP clean wipe tool as mentioned above.

Bu arada Bluetooth ile çalıştırmak için adaptörünüzün de desteklenmesi gerek. Benim laptopta Qualcomm olduğundan çalıştıramadım. Uyumlu adaptörler burada: YouTube

Bilgisayarınız desteklemiyorsa ASUS BT400 ile uyumlu denmiş. Ben bunu alacağım sanırım.

Hocam aldığınız zaman deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Banada lazım bir dongle.

Hocam alternatif olarak şunu deneyebilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu denedim fakat telefon da görmüyor kolu halledebilen bir arkadaş varsa sevinirim

Geri
Yukarı