Polosmart PSG04 driverı nereden bulunur?

Bluetooth Adaptörü desteklemeyen arkadaşlar çözümü az önce buldum. SCPToolkit ile kesinlikle yapamıyordum. Adaptörüm Qualcomm'du bu arada.
Aynı yazılımcının yaptığı BTHPS3 diye bir yazılım var onunla kablosuz yapabildim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
"

Alternatif olması güzel olmuş. Bende de Qualcomm var laptopta ancak SCPToolkit çalışmamıştı. Bununla deneyeyim bi. Masaüstünde kabloyla kullanıyorum ve titreşim doğrudan çalıştı bende.

Scptoolkit ile çalıştırmayı buldum ama tesadüfen. Ve titreşim de çalışıyor.
Öncelikle kolu kabloyla PC'ye takın.

SCP kurulum 2.PNG

Scptoolkit'i yüklerken görseldeki yerleri işaretleyin. Driver Install ekranında Install Bluetooth driver tiksiz olsun. Install DualShock 3 Driver'ı işaretleyip PS3 Gamepad'i seçip, Force Install'ı da tikleyip install a basın. Scpmonitör'u açın Pad One'da kolu görüyorsanız kolun kablosunu çıkartın. Reserved diyecektir başta ondan hemen sonra Bluetooth'a geçecektir.

Scptoolkit ile çalıştırmayı buldum ama tesadüfen. Ve titreşim de çalışıyor.
Öncelikle kolu kabloyla PC'ye takın.

Eki Görüntüle 754920

Scptoolkit'i yüklerken görseldeki yerleri işaretleyin. Driver ınstall ekranında ınstall Bluetooth driver tiksiz olsun. Install DualShock 3 Driver'ı işaretleyip PS3 Gamepad'i seçip, Force ınstall'ı da tikleyip install a basın. Scpmonitör'u açın pad One'da kolu görüyorsanız kolun kablosunu çıkartın. Reserved diyecektir başta ondan hemen sonra Bluetooth'a geçecektir.

Yok ben de olmadı host adress kısmı disconnect hâla.

Bluetooth Adaptörü desteklemeyen arkadaşlar çözümü az önce buldum. SCPToolkit ile kesinlikle yapamıyordum. Adaptörüm Qualcomm'du bu arada.
Aynı yazılımcının yaptığı BTHPS3 diye bir yazılım var onunla kablosuz yapabildim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
"

Bu arkadaşın yaptığını yaptım hiçbir şey olmadı ki sistemde. Ne yapacağız tam olarak anlamadım.

Hocam ne gibi sorun var anlamadım? Ben de titreşim de çalışıyor kol da.

Bende sorun yok. Bluetooth ile laptoba bağlayamadım benimkinde de Qualcomm var.
En son Shibari Dom Server açıyorum ama kolu görmüyor nasıl bağlıyoruz bilgisayara?
Çok sağlıklı durmuyor bu yazılım da. Shibari Dom Server uygulamasını elle açıp cihazı USB ile bağlayıp çıkarmak gerekiyor. Onda da 3 kez yapınca dördüncüde ancak algıladı Bluetooth.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı