Polygon çok yüksek gönderim ücreti

Hüseyin42

Megapat
Makaleler
15
Daha fazla  
Ethermine'da biriken paramı otomatik olarak çektim. Polygon ağına weth olarak gönderdi. Daha önce weth olarak çekmeye çalışınca param Binance'ye geçmemişti bu yüzden ETH'ye çevirdim. Şu an cüzdana çekmek istediğimde gönderim ücreti 30-35 dolar olarak gösteriyor onayladığımda ise daha yüksek para istiyor. Bu parayı nasıl çekebilirim ya da bu işlemi iptal etmenin bir yolu var mı? Zaten 50 dolarım var o da boşa gitti. :(

Ethermine'da biriken paramı otomatik olarak çektim. Polygon ağına weth olarak gönderdi. Daha önce weth olarak çekmeye çalışınca param Binance'ye geçmemişti bu yüzden ETH'ye çevirdim. Şu an cüzdana çekmek istediğimde gönderim ücreti 30-35 dolar olarak gösteriyor onayladığımda ise daha yüksek para istiyor. Bu parayı nasıl çekebilirim ya da bu işlemi iptal etmenin bir yolu var mı? Zaten 50 dolarım var o da boşa gitti. :(
50 dolar bana göre çok değerli bir para 😲

Şu an BTC 42K dolar seviyesinde ve işlem hacmi çok yüksek bundan dolayı gas Fee'ler havada uçuyor, maalesef piyasanın sakin bir hâle geçmesini beklemeniz gerekiyor.

Ağ ücretinin düşmesini bekleyebilirsin. Ben öyle yapmıştım. 240 Gwei'dan 20 Gwei'a düşmesini bekleyip çekmiştim, 250 liralık ağ ücreti 20 liraya düştü.
Bu dediğiniz ethermine için mi yoksa polygon mu hocam?
Şu an BTC 42K dolar seviyesinde ve işlem hacmi çok yüksek bundan dolayı gas Fee'ler havada uçuyor, maalesef piyasanın sakin bir hâle geçmesini beklemeniz gerekiyor.
Sakin olduğu vakitlerde kaç dolara kadar düşüyor?

Neyse artık bekleyeceğiz para acil lazım değildi Allah'tan.
@387018 @ItsAllGoodman Tekrardan rahatsız ediyorum kusura bakmayın. Bazen gönderim ücreti 0.015 ETH oluyor ama benim 0.018 ETH'mum olmasına rağmen çekemiyorum. Bu paranın metamask'da yüklü mü olması gerekiyor yoksa bilmediğim farklı bir şey mi var?

Son düzenleme:
0.018 ETH'niz varken neden çekim yapmak istiyorsunuz onu anlamadım ve aktarım yaparken metamask/kullandığınız platforma göre para çekim alt limitleri var ondan çekemiyorsunuz.

Geri
Yukarı