POMEM polis akademisine geçmişte parti üyesi olan biri alınır mı?

BlaBlaa1

Centipat
Daha fazla  
POMEM yetkili olan birisi cevap verirse sevinirim.

Önceden haberim olmadan bir partiye kayıt yapılmış ve bunu üstünden 6 ay kadar bir süre geçti üyeligmi iptal etim ve önümüzdeki sınavlara girip polis olmak istiyorum. Bu haberim olmadan yapılan parti üyeligim herhangi bir engel oluşturur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
POMEM yetkilisi değilim ama bir memurdan duyduğuma göre önceden siyasi parti üyeliğiniz varsa ve bunu sildirmişseniz bir sorun olmaz.

POMEM yetkili olan birisi cevap verirse sevinirim.

Önceden haberim olmadan bir partiye kayıt yapılmış ve bunu üstünden 6 ay kadar bir süre geçti üyeligmi iptal etim ve önümüzdeki sınavlara girip polis olmak istiyorum. Bu haberim olmadan yapılan parti üyeligim herhangi bir engel oluşturur mu?

Sildirin hocam. Bende polis olmak istiyorum umarım hayalinize kavuşursunuz.

Parti üyeliğinizi iptal ettirdiyseniz ve sorgulattırdığınızda üyeliğiniz gözükmüyorsa sorun olmaz
cok teşekür ederim
Sildirin hocam. Bende polis olmak istiyorum umarım hayalinize kavuşursunuz.
umarım hocam

peki kas yırtılması mülakatdan kalmamıza neden olurum
Parti üyeliğinizi iptal ettirdiyseniz ve sorgulattırdığınızda üyeliğiniz gözükmüyorsa sorun olmaz.
.

Cok teşekkür ederim

Umarım hocam

Peki kas yırtılması mülakatdan kalmamıza neden olurum

İlk düzeyde sizin boy kilonuza bakıyorlar sonra kelimeleri nasıl telaffuz ettiğinize bakıyorlar sonrasında renk körlüğü testi sonrasında sizin çizgi boyunca yürümenizi istiyorlar en sonda ise doktor ellerinize vücudunuzda bir iz, yüzünüzde sizi deşifre edecek bir şey (ben vb.) Şeyler olup olmadığına bakıyor. Sonrasında parkura gidiyorsunuz. belki aşamaları yanlış saydım fakat bunlar yapıyorlar. ellerinde olan dosyada sizin kas yırtılmanızla ilgili bir şey var mıdır orasını bilemem ama dışarıdan göremezlerse sorun olmaz.

İlk düzeyde sizin boy kilonuza bakıyorlar sonra kelimeleri nasıl telaffuz ettiğinize bakıyorlar sonrasında renk körlüğü testi sonrasında sizin çizgi boyunca yürümenizi istiyorlar en sonda ise doktor ellerinize vücudunuzda bir iz, yüzünüzde sizi deşifre edecek bir şey (ben vb.) Şeyler olup olmadığına bakıyor. Sonrasında parkura gidiyorsunuz. belki aşamaları yanlış saydım fakat bunlar yapıyorlar. ellerinde olan dosyada sizin kas yırtılmanızla ilgili bir şey var mıdır orasını bilemem ama dışarıdan göremezlerse sorun olmaz.
cok sagolun hocam

Cok sağ olun hocam.

Hocam POMEM başvurdunuz mu durum nedir?

İlk düzeyde sizin boy kilonuza bakıyorlar sonra kelimeleri nasıl telaffuz ettiğinize bakıyorlar sonrasında renk körlüğü testi sonrasında sizin çizgi boyunca yürümenizi istiyorlar en sonda ise doktor ellerinize vücudunuzda bir iz, yüzünüzde sizi deşifre edecek bir şey (ben vb.) Şeyler olup olmadığına bakıyor. Sonrasında parkura gidiyorsunuz. Belki aşamaları yanlış saydım fakat bunlar yapıyorlar. Ellerinde olan dosyada sizin kas yırtılmanızla ilgili bir şey var mıdır orasını bilemem ama dışarıdan göremezlerse sorun olmaz.

Sizce bu izler sorun yaratır mı bende POMEM düşünüyorum alnımdaki dikiş izi elimdeki yara.

Dosya Ekleri

• 561CBE85-A7E4-43C2-A20F-D057B73B9AB1.jpeg
    561CBE85-A7E4-43C2-A20F-D057B73B9AB1.jpeg
    112,3 KB · Görüntüleme: 15
  • C69C8AA6-9F35-4C6B-A2B2-56582A09A607.jpeg
    C69C8AA6-9F35-4C6B-A2B2-56582A09A607.jpeg
    112,3 KB · Görüntüleme: 24
Hocam POMEM başvurdunuz mu durum nedir?

Sizce bu izler sorun yaratır mı bende POMEM düşünüyorum alnımdaki dikiş izi elimdeki yara.
knk daha başvuru yapmadım ama 3santimi gecmicek şekildeyse yaranız sıkıntı yaratmazlar ve karşıdn bakınca cok belliii olmuyosa sıkıntı degil diye biliyorum yanlışım varsa bilen biri düzeltebilirmi

Geri
Yukarı