Popeyes iş başvurusu ne kadar sürede sonuçlanır?

alpethz

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar merhaba, bugün Popeyes'ta evraklarımı tamamlayıp ilk iş görüşmemi gerçekleştirdim. İnanılmaz derecede fazla evrak imzalattılar. Bu evrakları gönderip işleme sokacaklarını söylediler ve geri dönüş için beklememi bu süreçte yine haberleşeceğimizi söylediler. Daha önce bu tarz MC, Popeyes tarzı bir yerde calisan oldu mu ve olduysa geri dönüş yapma süreleri ortalama ne kadar sürdü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, bugün Popeyes'ta evraklarımı tamamlayıp ilk iş görüşmemi gerçekleştirdim. İnanılmaz derecede fazla evrak imzalattılar. Bu evrakları gönderip işleme sokacaklarını söylediler ve geri dönüş için beklememi bu süreçte yine haberleşeceğimizi söylediler. Daha önce bu tarz MC, popeyes tarzı bir yerde calisan oldu mu ve olduysa geri dönüş yapma süreleri ortalama ne kadar sürdü?

Ben de merak ediyorum. Hatta başka bir soru da sorayım bu gibi yerlerin işe alma kritlerleri ne? MC, popeyes, Burger King, usta dönerci vs.

3 gün önce Burger King'den istifa ettim. 10 aydır çalışıyorum, iyi kötü tecrübe kazandım. Popeyes de Tab gıdaya ait aynı şirketin altındalar. Ben evrakları teslim etmemden 3 - 4 gün sonra işe başladım. Sana tavsiyem çok şey bilme :) çok şey bileni çok bunaltıyorlar böyle yerlerde.

Ben de merak ediyorum. Hatta başka bir soru da sorayım bu gibi yerlerin işe alma kritlerleri ne? MC, popeyes, Burger King, usta dönerci vs.

Hiçbir kriteri yok. Zihinsel engelli, bedensel engelli, 16 yaşında gençler, 55yaşında teyze bile var benim 3 gün önce istifa ettiğim şubede.

16 yaşınıza girmiş olmanız gerekiyor. İstedikleri evrak sayısı çok fazla, banka hesabı falan da acmanız gerekiyor.

Evrakları yazayım:
  1. Kimlik fotokopisi.
  2. Hesap cüzdan fotokopisi.
  3. İkametgâh belgesi.
  4. Nüfus kayıt örneği.
  5. Sabıka kaydı.
  6. Öğrenci belgesi.
  7. SGK hizmet dökümü.
  8. Sağlık raporu.
  9. İşkur kayıt belgesi.
  10. 3 adet vesikalık fotoğraf.
Bunlara ek olarak bayağı bir evrak imzalatıyorlar is görüsmesi esnasında gerisi ise isleme alınma süreci zaten.

3 gün önce Burger King'den istifa ettim. 10 aydır çalışıyorum, iyi kötü tecrübe kazandım. Popeyes de Tab gıdaya ait aynı şirketin altındalar. Ben evrakları teslim etmemden 3 - 4 gün sonra işe başladım. Sana tavsiyem çok şey bilme :) çok şey bileni çok bunaltıyorlar böyle yerlerde.

Hocam biraz şeffaf bir şekilde önerileriniz veya önermedikleriniz, istafınıza sebep olan olumsuzluklardan bahseder misiniz?

Hiçbir kriteri yok. Zihinsel engelli, bedensel engelli, 16 yaşında gençler, 55yaşında teyze bile var benim 3 gün önce istifa ettiğim şubede.
Hangi şube?

Öncelikle en yoğun şubelerden biri İstanbul'da günlük sadece 1200+ tavuk ürünü gidiyor bak bu sadece tavuk. Strees çok fazla. Müşteriler ayrı dert, kavga etmen içten bile değil ön tarafta çalışıyorsan. Üstlerin iyi değilse bunaltıyorlar onu getir bunu getir, temiz çalış işte falan filan. İstifa sebebim Trendyol depoya gireceğim, maaş asgari burger kingde ve artmıyor kıdem atlamadan. Bu arada ben expertim yani ekip üyesinin bir üstü.

@HEXON1, açıkçası ben de İstanbul'da yoğun bir şubede çalışacağım ancak müdürleri çok sevecen kişiler bir süre gözlemlediğim kadarıyla da tartışmaya falan şahit olmadım umarım daim olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı