Popeyes McDonald's gibi yerlerde çalışmak

elquad

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba McDonald's popeyes gibi bir yerde işe girmeyi düşünüyorum şu an açıktan okuyorum Full time olarak gireceğim bu yerlerde çalışmış birisi varsa deneyimlerini yazabilir mi teşekkürler.

Burger King'te bir ay kadar çalışmıştım. İş arkadaşlarım gayet iyiydi. Ama insanlarla çok içli dışlı olmayı sevmediğimden ve kaslarımda çok fazla gerilme, kasılma olduğundan bıraktım. Tempolu çalışıyorduk biz.

Burger King'te bir ay kadar çalışmıştım. İş arkadaşlarım gayet iyiydi. Ama insanlarla çok içli dışlı olmayı sevmediğimden ve kaslarımda çok fazla gerilme, kasılma olduğundan bıraktım. Tempolu çalışıyorduk biz.

Anladım bende daha açığa geçmeden önce yazın 1 ay işlek yoğun bir Cafe restourant da çalışmıştım 10 saat günde ona alışmıştım bu yerler çok zor gelmez diye düşünürüyorum.

Sanırım çok yorucu bir iş doğru mu? Bir de bir zorluğu var mı?

Sanırım çok yorucu bir iş doğru mu? Bir de bir zorluğu var mı?
Yorucu ve tempolu ama benim kendi kas ağrılarım falan olmasaydı birkaç ay daha devam etmeyi düşünüyordum. Şuanda bir kargo firmasının deposunda çalışıyorum. Şuanki çalıştığım yerde tempolu ama daha önceden tempolu çalıştığım için beni pek etkilemiyor gibi. Zaten öyle bir iş tecrübemde yok açıkçası.

Yorucu ve tempolu ama benim kendi kas ağrılarım falan olmasaydı birkaç ay daha devam etmeyi düşünüyordum. Şuanda bir kargo firmasının deposunda çalışıyorum. Şuanki çalıştığım yerde tempolu ama daha önceden tempolu çalıştığım için beni pek etkilemiyor gibi. Zaten öyle bir iş tecrübemde yok açıkçası.
Hocam kargo deposu bence ağır iştir uzun süreli yapılacak bir iş olacağını düşünmüyorum. Hangi firmadasınız?

Hocam kargo deposu bence ağır iştir uzun süreli yapılacak bir iş olacağını düşünmüyorum. Hangi firmadasınız?
Trendyol deposundayım. Eski işime göre çok daha ağır ancak eskisi gibi yorulmuyorum. Çünkü çok daha düzenli bir çalışma sistemi var. Aşağı yukarı 5-6 aydır depoda çalışıyorum. Küçük bir depo olduğu için belli bir kapasitesi var. Kampanya olduğu zaman mesai ile baya tempolu çalışıyoruz ancak ekip içi uyum iyiyse çok fazla hissetmiyorsun.

@polakavic Trendyol'un kendi bünyesindesiniz siz o zaman. Bende bir ara bu gibi bir yere girecektim vazgeçtim sonra gece vardiyası vs vardı insan kaynakları şirketleri hepsiburada, trendyol gibi yerlerde anlaşıyor o şekilde ilan veriyorlar.

Mesela; ESC destek, NWG servis vs gibi firmalar anlaşıyor bu firmalarla maaşını vs onlar veriyor. Trendyol, Hepsiburada vs gibi şirketlerin kendi bünyesinde olmak daha iyi.

@polakavic Trendyol'un kendi bünyesindesiniz siz o zaman. Bende bir ara bu gibi bir yere girecektim vazgeçtim sonra gece vardiyası vs vardı insan kaynakları şirketleri hepsiburada, trendyol gibi yerlerde anlaşıyor o şekilde ilan veriyorlar.

Mesela; ESC destek, NWG servis vs gibi firmalar anlaşıyor bu firmalarla maaşını vs onlar veriyor. Trendyol, Hepsiburada vs gibi şirketlerin kendi bünyesinde olmak daha iyi.
Trendyol bünyesinde değilim. Ancak belli bir süre sonra kendi bünyesine geçiliyor diye biliyorum. Zaman göstericek. Vardiya konusu ise büyük depolarda oluyor benim bildiğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı