Popeyes vs Burger King

hangisi?

• Oy verenlerin toplamı
    94
Canım hangisini istiyorsa en kral mekan o'dur felsefesiyle hareket ediyordum. Son zamlardan sonra popeyes ile daha uyguna daha çok karnım doyuyor. Tabii popeyes de çok pahalı, ama kötünün iyisi.

Burger King'i getir üzerinden söylüyordum, patetesi direk en büyüğünü seçiyordum. Eskiden on liraya en büyük paketi getirttiğim patetes şu an otuz lira olmuş. Popeyes'in tadı güzel ancak o da çok pahalı, doyurucu değil. En iyisi yüz lira bunlardan birine vereceğinize bölgenizde bulunan bir esnaf lokantasına gitmek ve orada yüz liraya karnınızı tıka basa doyurmak.

Bence ikisi de değil çünkü çok pahalılandılar. Texas Smokehouse en sevdiğim burger idi. Ama ekonominin son haliyle gelen zamlardan dolayı bir kere bile sipariş verme gereği duymadım. Bir burgere yüz lira mı vereceğim lan ben? Akıl sapkınlığından başka bir şey değil.

Yemeyeli kaç yıl oldu Burger King gibi yerlerde hatırlamıyorum. 15 seneye yakındır tavuk yemiyorum. Hamburger arıyorsanız zincir restoranlar değil de A kalite lüks esnaflardan yeyin. 20 lira fazla verin kaliteli et yeyin. Mesela Ankara'da Big Baker var. Diğer şehirlerde bile olsanız Google'dan bakın ne demek istediğimi anlarsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yemeyeli kaç yıl oldu Burger King gibi yerlerde hatırlamıyorum. 15 seneye yakındır tavuk yemiyorum. Hamburger arıyorsanız zincir restoranlar değil de A kalite lüks esnaflardan yeyin. 20 lira fazla verin kaliteli et yeyin. Mesela Ankara'da Big Baker var. Diğer şehirlerde bile olsanız Google'dan bakın ne demek istediğimi anlarsınız.

Adam size nereyi tercih edeyim dememiş bu iki yerden birini seçmenizi istemiş sadece.

Yemek söyleyeceğim zaman sadece popeyestan söylüyorum. Sebebi ise double popchiken ya da XL menü. İkisinin içinde de kocaman tavuklar var ve lezzetliler. Doyurucu oluyorlar. Fakat sadece indirim kodum olduğunda onları söylüyorum. Minimüm sipariş tutarını aşmak için de yanına bir şeyler ekliyorum. İndirim kodu olmadığında da yemek söylememeyi tercih ediyorum :D

Yeni konular

Geri
Yukarı