Popover tarzında mont tavsiyesi

AidenPearce

Hectopat
Napapijri, 2AS, North Face gibi markalara baktım. Çok fazla hareketimi kısıtlamayacak, tercihen popover tarzda bir mont arıyorum. Bütçe belirtemiyorum fiyatını hak ederse ücretini ödeyebilirim. Elbette 10000 TL'ye kadar çıkamam.

Uzun süreler giymek istediğim için gerekirse evladiyelik bir şey arıyorum. Kalıplı biri olmadığım için çok ağır modeller tercihim değil. Napapijri rainforest modeli çok hoşuma gidiyor bunu örnek verebilirim sevdiğim model türüne.
Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaz tüyü ince bir mont alabilirsiniz. Hem çok rahat, hem sıcak tutuyor. Ama istediğiniz gibi tam waterproof değil, eğer yağmurlu ortamda 1-2 saat duracaksan tamam, fakat yağmurda uzun süre duracaksan geçirirmiş. Ben de geçen ''Mavi'' mağazasından bir model aldım. Fakat sizin bütçeniz biraz daha fazla olduğu için belki tam waterproof bulabilirsiniz.

Kaz tüyü ince bir mont alabilirsiniz. Hem çok rahat, hem sıcak tutuyor. Ama istediğiniz gibi tam waterproof değil, eğer yağmurlu ortamda 1-2 saat duracaksan tamam, fakat yağmurda uzun süre duracaksan geçirirmiş. Ben de geçen ''Mavi'' mağazasından bir model aldım. Fakat sizin bütçeniz biraz daha fazla olduğu için belki tam waterproof bulabilirsiniz.
1-2 saat bile durmam hocam. Sadece işe gidip gelirken sağanak yağmura maruz kalıyorum onun dışında yağmur altında sabit durmuyorum zaten. Belirttiğim modeller güzel duruyor ama hem İstanbul - Ankara soğuğunda ısıtır mı, hem de yağmura - kara karşı dayanıklı mı bir bilgi bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı