Poppy Playtime Chapter 2 Fatal Error

melrajas

Hectopat
Merhaba,

İnternetteki tüm yöntemleri denedim ama bir türlü fatal errordan kurtulamadım. Buradan konu açarak yardım talep ediyorum. Oğlum çok istiyor oynamak ve bilgisayar mı kaldırmıyor nedir (birincisini oynamıştım gerçi), hayal kırıklığına uğradı.

Teşekkürler...

Logfile.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar hepinize teşekkürler ilginiz için oğlumla 1. Oyunu rahat bir şekilde bitirmiştik(çok korkmamıştı) bunda bu hata çıktı overclock yapmayı bilmiyorum çok da uğraşmak istemiyorum. Log file dan overclock yapmam gerektiği mi gözüküyor acaba. Forumun başka bir kısmındaki postta buraya proses monitoring kullanarak eklemem gerektiğini okudum da. Teşekkürler...

Merhaba,

İnternetteki tüm yöntemleri denedim ama bir türlü fatal errordan kurtulamadım. Buradan konu açarak yardım talep ediyorum. Oğlum çok istiyor oynamak ve bilgisayar mı kaldırmıyor nedir (birincisini oynamıştım gerçi), hayal kırıklığına uğradı.

Teşekkürler...

Logfile.

Steam'den aldıysanız doğrulama yapılıyor (bu arada bilgisayarınız kaldırmasaydı daha farklı mesaj olurdu dert etmeyin yani)

Hocam çözümü bilmiyorum ama Overclock vs. işlerine asla girmeyin, saçma sapan insanlar yüzünden kartı yakmayın.
Sanki sonuna alcaz azıcık minnacık yapcaz
Hocam çözümü bilmiyorum ama Overclock vs. işlerine asla girmeyin, saçma sapan insanlar yüzünden kartı yakmayın.
Bende rtx 3060ti gaming x var overclock yaptım bir şey olmadı zaten galiba yeni güncelleme ile otomatik kendi overclock ayarları yapabiliyor
Steam'den aldıysanız doğrulama yapılıyor (bu arada bilgisayarınız kaldırmasaydı daha farklı mesaj olurdu dert etmeyin yani)
Giriş seviyesi bir kart önerilen kart görmedin galiba 1050 istiyor birde ben yükledim hemen açtı

Son düzenleme:
Sanki sonuna alacağız azıcık minnacık yapacağız

Bende RTX 3060 Ti Gaming X var overclock yaptım bir şey olmadı zaten galiba yeni güncelleme ile otomatik kendi overclock ayarları yapabiliyor

Giriş seviyesi bir kart önerilen kart görmedin galiba 1050 istiyor bir de ben yükseldim hemen açtı

"Fatal error" yazıyor, "sistem kaldırmıyor" yazmıyor

Merhaba,

Teşekkürler...

Logfile.
ayarlara gir rhi mode'ki vulkanı şeç oyunu kapatıp tekrar gir oyun açılır
Bir ara Vulkan seçince settings kısmında oyunda açıldı. Sonra kapadım bilgisayarı açtım tekrar açılmıyor :(
ayardan low graphics koy

Yeni konular

Geri
Yukarı