Çözüldü Poppy Playtime "Low Level Fatal" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bnebatu

Decapat
Daha fazla  
Merhaba geçen 10,50 TL'ye Steam'den Poppy playtime aldım. 1-2 gün boyunca oynadım ancak oyun crash vermeye başladı. "Low level fatal error D3D line 198 hung" gibi bir hata verdi (tam hatırlamıyorum) ve ayrıca ekran kartım güncel, DirectX 12. Bunun bir çözümü var mı?

Çözüm
Dostum, cezam kaldırılmış hala devam edebilirim. Hala sorun yaşıyorsan. Oyunindirvip crackli indir Steam'de bir sorun vardır.

Zaten önceden crackli indirip oynamıştım dün oyuna hiçbir şey yapmamama rağmen girdi ancak 1 kez girdikten sonra hata devam etmeye başladı.

Dostum, cezam kaldırılmış hala devam edebilirim. Hala sorun yaşıyorsan. Oyunindirvip crackli indir Steam'de bir sorun vardır.

Sorunu çözdüm tek yapmam gereken Steam'i çevrimdışı modda başlatmakmış :D
Merhaba geçen 10,50 TL'ye Steam'den Poppy playtime aldım. 1-2 gün boyunca oynadım ancak oyun crash vermeye başladı. "Low level fatal error D3D line 198 hung" gibi bir hata verdi (tam hatırlamıyorum) ve ayrıca ekran kartım güncel, DirectX 12. Bunun bir çözümü var mı?
yarlara gir rhi mode'ki vulkanı şeç oyunu kapatıp tekrar gir oyun açılır

Yeni konular

Geri
Yukarı