Poppy Playtime'da Huggy'nin solundaki kapı nereye açılıyor?

427370

Hectopat
16400322628863927501789058435718.jpg

Oyunun videosunu izlerken fark ettim de bu kısımlarda daha oyuna yeni başladığımız için kırmızı elimiz yok ve açamıyoruz. O kapının nereye açıldığını bilen var mı? (Teori vb. Dahil)

Kırmızı eli aldıktan sonra zaten oradan giriyoruz ama huggy kayboluyor.

Hayır orası huggy Wuggy'yi ilk gördüğümüz yer oradayken sadece mavi elin oluyor, elektrikleri açıyorsun sonra huggynin sağındaki (huggy'nin bakış açısına göre sağdaki) yani sadece mavi el ile açılan kapıdan giriyorsun sonra bulmaca falan kırmız eli alıp koridora giriyorsun. Benim sorduğum ise Huggy'nin bakış açısına göre soldaki kapıda ne var çünkü oraya giren kimseyi görmedim.

Eki Görüntüle 1247519
Oyunun videosunu izlerken fark ettim de bu kısımlarda daha oyuna yeni başladığımız için kırmızı elimiz yok ve açamıyoruz. O kapının nereye açıldığını bilen var mı? (teori vb. dahil)

Chapter 2 gizli bir şey ya da öylesine gizem yaratmak için konulmuş bir kapı.

Hayır orası huggy Wuggy'yi ilk gördüğümüz yer oradayken sadece mavi elin oluyor, elektrikleri açıyorsun sonra huggynin sağındaki (huggy'nin bakış açısına göre sağdaki) yani sadece mavi el ile açılan kapıdan giriyorsun sonra bulmaca falan kırmız eli alıp koridora giriyorsun. Benim sorduğum ise Huggy'nin bakış açısına göre soldaki kapıda ne var çünkü oraya giren kimseyi görmedim.

Kusura bakmayın ben eldiveni aldıktan sonra yukarı çıktığımızda huggy kayboluyor sonrada soldaki kapıdan devam ediyoruz sanıyordum ama kesin chapter 2 de oradan gideceğiz ve orada da pençeli boss olabilir.

Eki Görüntüle 1247519
Oyunun videosunu izlerken fark ettim de bu kısımlarda daha oyuna yeni başladığımız için kırmızı elimiz yok ve açamıyoruz. O kapının nereye açıldığını bilen var mı? (Teori vb. Dahil)
ben biliyorum o kapı kissy missye açılıyor çünkü chapter 1 de sağde mavi el var yani chapter 2 de orası açılabilir tahminim bu
Bir de arkadaşlar benim aklım da bir şey kaldı chapter 2'de nerede kaçacaz.
Bana bir söyleyin Allah rızası için.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı