Popüler olmayan hikayeli oyun önerisi

Agarwaen3

Picopat
Tomb Raider 2013 ve sonrası. Bilinen bir seri aslında ama oynamayan da çok o yüzden yazmak istedim.

Ramazan Ö

Centipat
Yer
Warband'da krallardan lord dızlıyor.
Bunlara ek olarak War For Cybertron var. Ve Transformers: Rise of the Dark Spark
Not: Fall of Cybertron, War for Cybertron'un devamı galiba( mantıken öyle olması gerekiyor) ikisinide bitiremedim, ama çok hoşuma gittiler seslendirme ve bende ne kadar kassa da grafik bakımından. The Game'i az oynadım, gördüğüm kadarıyla robot dövüş oyunu gibiydi. Diğerlerini deneyimleyemedim henüz.

MonsterTR2

Centipat
Arkadaşlar linç atmayın oyunlar görünsün diye buradan attım.
Bunlara ek olarak War For Cybertron var. Ve Transformers: Rise of the Dark Spark
Not: Fall of Cybertron, War for Cybertron'un devamı galiba( mantıken öyle olması gerekiyor) ikisinide bitiremedim, ama çok hoşuma gittiler seslendirme ve bende ne kadar kassa da grafik bakımından. The Game'i az oynadım, gördüğüm kadarıyla robot dövüş oyunu gibiydi. Diğerlerini deneyimleyemedim henüz.
Ben raveng of the vallen i oynadım aralarından. Baya önce hatta cd si vardı bende güzel fena değil

Ramazan Ö

Centipat
Yer
Warband'da krallardan lord dızlıyor.
Ben raveng of the vallen i oynadım aralarından. Baya önce hatta cd si vardı bende güzel fena değil
Steam'da bulamamıştım. Epic Games, Steam gibi dijital oyun pazarlarında orijinalleri var mı biliyor musun?

Yukarı