Popüler olmayan hikayeli oyun önerisi

RamcHo

Femtopat
Öncelikle merhaba dostlar, başlığı görünce zaten bu konuda tonlarca öneri var forumda diyebilirsiniz ama benim istediğim oyun tavsiyesi genel olarak çok sevilen (misal Witcher, Dark Souls, Far Cry, Mafia, Assassin's Creed, Crysis) oyunlardan ziyade adı çok duyulmamış oturduğunda acaba bir sonraki sahnede ne olacak dedirten The Last of Us (part 1 için diyorum) gibi aksiyonu ve gerilimi tadında, bir oturuşta bitirmek isteyeceğim tarza oyunları üzerine. Çok sevilen oyunlar diye saydığım oyunların çoğunluğunu nedensizce beğenmiyorum bana hitap etmiyor, yanlış anlaşılmasın oyunlar muazzam ama hikayelerinin bana hitap ettiğini düşünmüyorum. Grafikler konusunda herhangi bir sıkıntım yok kaldırmayanı izlerim. Şimdiden teşekkürler.

Tyrant

Centipat
Stalker serisi, hikayesinden bir şey anlamasam da verdiği gerilim sarmıştı. Sanırım hikayesini anlayınca daha çok seviliyor.

PPrens

Picopat
We Happy Few
Chernoblyte
Dead Island 1-2
Frostpunk(stratejik ama hikayesi güzel)
Hellblade Senuas Sacrifaces
Twin Mirror
Splinter Cell Blacklist
Kingdom Come Deliverance
Detroit
Agony(!!!)

ReMoon Welles

Picopat
Makaleler
1
Metro Redux serisi. Adını az kişide duydum. Ünlü olabilir bilemem.

Ruter

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Kai'sa'nın Kucağı
Öncelikle merhaba dostlar, başlığı görünce zaten bu konuda tonlarca öneri var forumda diyebilirsiniz ama benim istediğim oyun tavsiyesi genel olarak çok sevilen (misal Witcher, Dark Souls, Far Cry, Mafia, Assassin's Creed, Crysis) oyunlardan ziyade adı çok duyulmamış oturduğunda acaba bir sonraki sahnede ne olacak dedirten The Last of Us (part 1 için diyorum) gibi aksiyonu ve gerilimi tadında, bir oturuşta bitirmek isteyeceğim tarza oyunları üzerine. Çok sevilen oyunlar diye saydığım oyunların çoğunluğunu nedensizce beğenmiyorum bana hitap etmiyor, yanlış anlaşılmasın oyunlar muazzam ama hikayelerinin bana hitap ettiğini düşünmüyorum. Grafikler konusunda herhangi bir sıkıntım yok kaldırmayanı izlerim. Şimdiden teşekkürler.
A Plague Tale.

adanalihiyar

Decapat
Makaleler
10
Yer
Sıcak Denizler
Halo the masterchief Collection. Geçenlerde indirimlerde 15-30 arası bir fiyatta görmüştüm.
Veya Wolfenstein serisi. İlk 2 oyunu toplam 40 TL gibi bir fiyata almıştım.

Yusufus

Femtopat
Bioshock: The Collection' a bi bakmanızı öneririm şuan Steamde indirimde 19.80tl muazzam hikayeye sahip bir oyun serisidir.
Cloudpunk
Call of The Sea
Katana Zero
Sakuna: Of Rice and Ruin
Tales of the Neon Sea
Samurai Jack: Battle Through Time

Ayrıca bunlarada bakmanızı bi tavsiye ederim, özellikle Katana Zero'yu tavsiye ederim geçenlerde Türkçe yamasıda çıktı muazzam bir oynanışa sahip olmasıyla birlikte dillere destan bir hikayesi var.
Ama aksiyondan uzaklaşmak isterseniz de call of The sea tam size göre.

Yukarı