Popüler şeylerden nefret ediyorum

Popüler olan şeyin popüler olmasının sebebi zaten daha çok kitle tarafından sevilip beğenilmesinden kaynaklanıyor yani bu dediğiniz çok saçma. Bu popüler olmayan şeyi desteklemeyenlerin sayısının daha az olması demektir.

Siz de popüler kültürün bir parçasısınız. Popüler olan her şeyden nefret eden güruhu da aslında popüler kültürün bir parçası olarak görüyorum. Bu güruh bir şeyden neden nefret ettiklerini kendileri bile bilmiyor.

"Sıradan olmama isteği, sıradandır."

Siz de popüler kültürün bir parçasısınız. Popüler olan her şeyden nefret eden güruhu da aslında popüler kültürün bir parçası olarak görüyorum. Bu güruh bir şeyden neden nefret ettiklerini kendileri bile bilmiyor.

"Sıradan olmama isteği, sıradandır."
Bu kadar gerçeklikten uzak olmayı nasıl başarıyorsunuz? Tamam en felsefeci düşünen sizsiniz :) .

Popüler olan her şeyden nefret ediyorum.
Marvel'dan nefret ediyorum, RDR2'den (bitirdim) nefret ediyorum, ünlü YouTube kanallarından nefret ediyorum, Valorant'tan ve LoL'den nefret ediyorum, Starbucks'tan nefret ediyorum, nargileden nefret ediyorum, Reddit'ten nefret ediyorum, Discord'tan nedret ediyorum, Türkçe Rap'ten nefret ediyorum, Apple ürünlerinden nefret ediyorum, Supra'dan nefret ediyorum, Beypazarı sodasından nefret ediyorum, motosiklet Reels videolarından nefret ediyorum, bitter çikolatadan nefret ediyorum.

Daha aklıma gelmeyen, sayamayacağım kadar çok popüler şeylerin hepsinden nefret ediyorum. Ne zaman RDR2 dünyanın en iyi oyunuymuş gibi davranan bir Türk vatandaşı görsem sinirimden gidip en underrated oyunları oynuyorum. Telefonda Reels gezerken karşısında supra çıkan arkadaşım azını yaya yaya "SUPRAAAA" yapınca suratına bir tane çakasım geliyor. Arkadaşlar ne zaman Starbucks'a gidelim deseler ben gelmem siz gidin diyorum. Instagram postunun yorum kısmına indiğim zaman alakalı alakasız her postun altına "meme" yaptığını zannederek aynı yorumu atan insanları görünce bütün hayat enerjim kaçıyor. Bu saydığım şeyleri uygulayan herkesin gerçek hayat NPC'leri olduğunu düşünüyorum. İnsanlar keşke daha orijinal olsa.
Size bir meşgale lazım. Niş şeylerden hoşlanıyor olabilirsiniz de bu kadar çok şeyden nefret edebilecek kadar üstüne düşünebileceğiniz boş vaktiniz olması anormal biraz.

Popüler olan şeyin popüler olmasının sebebi zaten daha çok kitle tarafından sevilip beğenilmesinden kaynaklanıyor yani bu dediğiniz çok saçma. Bu popüler olmayan şeyi desteklemeyenlerin sayısının daha az olması demektir.
Son dönemde "Matrix'ten kaçma" düşünceleri, popüler kültürün öğelerinden nefret etme tarzı şeyler aşırı popüler oldu genç erkek nüfusta. Bunun sayesinde de yayıldı. Sokağa çıksanız 10 erkekten 8'i evet popüler kültürü sevmiyorum diyecek.
Bu kadar gerçeklikten uzak olmayı nasıl başarıyorsunuz? Tamam en felsefeci düşünen sizsiniz :) .
Biraz acıttı sanırsam. Daha çocuksun, büyüyünce kurtulursun bu tarz düşüncelerden.

Size bir meşgale lazım. NIS şeylerden hoşlanıyor olabilirsiniz de bu kadar çok şeyden nefret edebilecek kadar üstüne düşünebileceğiniz boş vaktiniz olması anormal biraz.

Ben resim çiziyorum genelde, boş zamanlarımda arkadaşlarımla takılıyorum ve arada bir oyun oynuyorum. Onun dışında e ticaret işiyle uğraşıyorum. Hayatımdan memnunum denebilir. Üstüne düşündüğüm bir şey de değil açıkçası, neyi sevip neleri sevmediğimi biliyorum sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı