Sınıftan nefret ediyorum

Ya reis sen nasıl yaşıyorsun ya yanlış anlama ama? Açtığın konuların 10/11'i bu tarz konular. Hayattan bezmekle alakalı konu falan da açtığın oluyor. Bir psikoloğa git bence.

Ne yapayım zor günlerden geçiyorum ergenlikte güler eğlenirim sanmıştım yanılmışım.

Çaksana ağzına bir tane niye vurmuyosun. Bir yumruk yumruğa girişin bakalım bir daha sana sataşabilecek mi?

Yatırım tavsiyesi değildir*

Adam deve gibi amw hafif vurunca bile bir araba laf yiyen ben oluyorum.

Niye buna bu kadar yakındın ki? Biz de yapıyoruz. Bize de yapıyorlar. Samimiyeti gösterir bu. Birbirirmize vurduğumuz hepimiz çok yakın çevremizden.

Ben böyle yetişmedim çocuk zaten mahalle tipi.

Çocuk dayağı yedikten sonra "kardeşim kusura bakma baş edebileceğini düşünmüştüm" mü diyeceksin? Karşılık verebilecek durumda olsa verir zaten. Nasıl biri olduğu hakkında bir ön profil bile oluşmamış aklında. Kendince eğlenerek insanlara yararlı olduğunu sanıyorsun. Olmadı bile muşta getirip çenesini kırsın. En azından karşılık gelmez. Bunu da yapmışsındır herhalde, yanılıyor muyum? Ben diyeceğimi dedim dayak yemek istiyorsan bu elemanları dinleyebilirsin @yorgunsavascı999.

Yok ama inanıyorum bir günde ona vurulacak öyle en son okuldan atılacak diye muhabbet vardı bir görsen çoçuğu müdüre yalvalar falan gerimi çevrildi ne olduysa artk zaten bir gün şans bana gülse şaşarım.

Hocam vallahi yeter ya. Bu 1000. konu herhalde. Müdürünüze söyleyin, öğretmenlere söyleyin yetmediyse adam gibi konuşmayı deneyin. Bizim ne dememizi bekliyorsun anlamadım ki :D

Arkadaşlarım olsa anlatmam buraya ama çaresiz olunca tek yer burası kalıyor ne yazikki yapacağım bir şey yok çok çaresizim.

Bu kadar korkak bir çocuğun okulun abisini dövme ihtimali var mı sence?
O 1 kere vursa okulun abisi 10 kere vurur.
Gidip karşılık verirse intihardan farkı yok.

Sanki john cenaya vuruyom sende korku olmasa zaten vuracağım.

Son düzenleme:
Ne yapayım zor günlerden geçiyorum ergenlikte güler eğlenirim sanmıştım yanılmışım.

Adam deve gibi amw hafif vurunca bile bir araba laf yiyen ben oluyorum.

Ben böyle yetişmedim çocuk zaten mahalle tipi.

Yok ama inanıyorum bir günde ona vurulacak öyle en son okuldan atılacak diye muhabbet vardı bir görsen çoçuğu müdüre yalvalar falan gerimi çevrildi ne olduysa artk zaten bir gün şans bana gülse şaşarım.

Arkadaşlarım olsa anlatmam buraya ama çaresiz olunca tek yer burası kalıyor ne yazikki yapacağım bir şey yok çok çaresizim.

Sanki john cenaya vuruyom sende korku olmasa zaten vuracağım.

Okulun müdürne şikayet et sana onları yapan çocuğu.

Geri
Yukarı