Porçay 4 yıl 2 ay hapis cezası almış

Sağ üstte ki sembolden ne halt olduğu anlaşılıyor. Bunun gibi satanist ateist tiplere az bile. Sen kimsin ki milyonlarca genci kötü etkiliyorsun? Uyuşturucu gibi bir şeye teşvik ediyorsun. Sonra şaka yaptım, troll yaptım.
Kafanızın nasıl işlediğini merak ediyorum. Adam yazıyor oraya: PARODİ. Yani bir konuyu dalga geçer şekilde ve alaycı şekilde eleştirme. Anlatmış olayım size.
Bana soracak olursanız aldığı ceza inanılmaz derece saçma. Adam eleştiri yapıyor, uyuşturucuya özendiren insanlarla güzel dalga geçiyor. Ama "ot" içiyorum dediği için hapise. Tecavüz edene ceza yok, taciz edene yok, insanı sakat bırakana, hırsıza, arsıza ceza yok. Niye?
Neyse çok siyasete giriyor. Hapis cezası verilmemeliydi, yanlış bir karar. Umarım para cezasına çevrilir.

Gerçekten forumlarda bile siyasal islamcılığı yayma düşüncenize aşırı komik bir şekilde bakıyorum. Siz o millete sizi kutsayacağım deyip tecavüz eden kişilerin müritleri olun. Hristiyanlıkta da vardı 1500'lü yıllarda gördüler. 500 yıl geçti hala insanları dinsiz diye yargılıyorsunuz. Bırakın isteyen istediğini yapsın. Tövbe haşa Allah mısınız milletin dinini sorguluyorsunuz? Şaka gibi gerçekten.

Kafanızın nasıl işlediğini merak ediyorum. Adam yazıyor oraya: PARODİ. Yani bir konuyu dalga geçer şekilde ve alaycı şekilde eleştirme. Anlatmış olayım size.
Bana soracak olursanız aldığı ceza inanılmaz derece saçma. Adam eleştiri yapıyor, uyuşturucuya özendiren insanlarla güzel dalga geçiyor. Ama "ot" içiyorum dediği için hapise. Tecavüz edene ceza yok, taciz edene yok, insanı sakat bırakana, hırsıza, arsıza ceza yok. Niye?
Neyse çok siyasete giriyor. Hapis cezası verilmemeliydi, yanlış bir karar. Umarım para cezasına çevrilir.
Parodi diyorsun ya. Bir kitleye boyle bir icerik sunarsan cevabi boyle olur. Konuyu tecavuzculerle karistirma. Yarginin islemesi sizin icin nasil bu kadar fazla sorun oldu?

Neden YouTube'yi sadece 18 yaş üstü izliyor gibi yorum yapıyorsunuz? Yoksa bunu düşünemiyor musunuz? Benim 10 yaşımda kardeşim izliyor veya 7 yaşında kuzenim. Napalım sabah akşam ne izliyor diye başında mı dikilelim? Diyelim gözümüzden kaçtı ve izledi bunu daha 7 yaşında çocuk bunun dalga olduğunu anlayabilecek mi? YouTube'nin yaş kitlesi küçük kardeşlerimizden oluşuyor ve bunların hepsi Enes abiğiğ diye gezmiyorlar haberiniz olsun.

Gerçekten forumlarda bile siyasal islamcılığı yayma düşüncenize aşırı komik bir şekilde bakıyorum. Siz o millete sizi kutsayacağım deyip tecavüz eden kişilerin müritleri olun. Hristiyanlıkta da vardı 1500'lü yıllarda gördüler. 500 yıl geçti hala insanları dinsiz diye yargılıyorsunuz. Bırakın isteyen istediğini yapsın. Tövbe haşa Allah mısınız milletin dinini sorguluyorsunuz? Şaka gibi gerçekten.
Kimsenin inancına karışılmıyor hocam. Siyasal İslam'ı yayma gibi bir girişim de yok zaten hani diyorlar ya bu videoyu izleyip özeneceklerin zaten aklı yoktur diye bu yorumları okuyup fikir değiştiren de olmayacak zaten. Ayrıca şunu belirtmek isterim şu an hala siyasal İslam varsa bunun sebebi siyasal İslam'ın en iyi yönetim olması değil geçmişte Müslümanlara yapılan saçma hareketlerdir. Nasıl şu an siz milletin inanışına karışmayın diyorsanız Müslümanlarda aynısını diyor ve 2021 yılında hala bazı kişilerin İslam düşmanlığı göstermesinden dolayı siyasal İslam varlığını sürdürüyor. Siyasal İslam'ı destekliyorum veya desteklemiyorum bu kimseyi alakadar edecek bir durum değil ancak 2021 yılında nasıl hala siyasal İslam aktif diye merak ediyorsanız cevabı bu şekildedir.

Yeni konular

Geri
Yukarı