Port açılmıyor

Cellat87

Hectopat
Merhaba arkadaşlar kendi bilgisayarıma server kurdum lakin oyunun kullandığı portları aktif edemiyorum. Araştırmalarım sonucu CGNAT olayından dolayı deniyor. Önceden kuruyordum sorun yoktu ama şimdi olmuyor. Ne yapmam gerek bu konuda?

Not sabit IP alsam bu olayı aşabilir miyim? Ya da nasıl çözebiliriz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar kendi bilgisayarıma server kurdum lakin oyunun kullandığı portları aktif edemiyorum. Araştırmalarım sonucu CGNAT olayından dolayı deniyor. Önceden kuruyordum sorun yoktu ama şimdi olmuyor. Ne yapmam gerek bu konuda?

Ngrok ile port açın. Port açma!

Sabit IP yoksa port açmak çok verimli olmaz. Açarsınız ancak havuzdan her yeni IP adresi aldığınızda değiştirmek zorunda kalacaksınız. Statik IP şart gibi birşey. Her yeni IP adresi aldığında SV'nin adresi değişecek.

sabit IP yoksa port açmak çok verimli olmaz. Açarsınız ancak havuzdan her yeni IP adresi aldığınızda değiştirmek zorunda kalacaksınız. Statik IP şart gibi bir şey. Her yeni IP adresi aldığında Sv'nin adresi değişecek.

Bunu biliyorum sorun yok onda hallederim onu ben bir şekilde ama port açmak lazım once :)
Nrok diyen arkadaşlara teşekkür ederim deneyeceğim hemen bakalım neymiş inşallah işe yarar.

Yeni konular

Geri
Yukarı