Port başka bir dolaba nasıl aktarılır?

CLAUDRESSED

Decapat
Daha fazla  
Şu an inegöl'deyim ve inegöl'de fibere dönüşüm var ve yılbaşına kadar bitirecekler inşallah, her yere tip 7 dolaplar kuruyorlar. Benim arkadaşım önceden 900 metre uzaklığı vardı dolaba, çalışmalar başladı, tüm dolaplar kuruldu, dolaplara kadar fiberler çekildi neredeyse bitecek 1 2 haftaya ama arkadaşımda hala değişen bir şey yok 900 metre. Bunu nasıl yeni dolaplardan birine aldırır yakınlardaki bir dolaba?

İlk önce kutuların aktifleşmesi lazım. Bizde fiberi kutuya getirdiler kutuyu koydular ama 1 yıl sonra aktifleşti maalesef. Sizin daha kısa bir sürede tamamlanabilir şans. Genellikle aktifleştiğinde kendileri portu aktarıyorlar.

İlk önce kutuların aktifleşmesi lazım. Bizde fiberi kutuya getirdiler kutuyu koydular ama 1 yıl sonra aktifleşti maalesef. Sizin daha kısa bir sürede tamamlanabilir şans. Genellikle aktifleştiğinde kendileri portu aktarıyorlar.

Kutular aktif hatta birkaç gün önce geldiler eski dolaptan yeni dolaba geçirmeden önce hazırlık yaptılar portlara falan baktılar bir şeyler yaptılar bitti bitiyor yani.

Hocam kutunun yanına gidin, fan sesi var ise çalışıyordur ve altyapı güncelleme sistemine de düşmesi 1 haftayı buluyor.

Arkadaşın modem neydi biliyor musunuz?

Hocam kutunun yanına gidin, fan sesi var ise çalışıyordur ve altyapı güncelleme sistemine de düşmesi 1 haftayı buluyor.

Arkadaşın modem neydi biliyor musunuz?

Vodofenin modemi bir de fan sesi yok ama deliklere elini tutunca rüzgar geliyor fanlar çalışıyor bir de benim altyapım gözüküyor zaten 182 metre 69 Mbps ama port yok gözüküyor oda taşıyınca düzelecek arkadaşta hiçbir oynama yok direk önceden neyse şu anda o altyapısı VDSL hizmeti kullanılmaya hazır olduğunda Türk Telekom'u arayıp benim bağlı olduğum dolaba nakil istese öyke bir şey olabilir mi acaba?

Geri
Yukarı