PossibleHostsFileHijack tehditi kaldırılamıyor

Charcher

Picopat
Daha fazla  
Windows Defender bir tehdit buldu, orada tehditi kaldırmak için üstüne basıyorum ve kaldırı seçiyorum, eylemler başlatıldı diyor fakat kaldırılmıyor, aynı şekilde kalıyor. Hiçbir şekilde silemiyorum. Bu arada bilgisayarımda başka bir antivirüs uygulaması yoktur, sadece Windows Defender var.

resim_2022-09-01_214517673.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows Defender bir tehdit buldu, orada tehditi kaldırmak için üstüne basıyorum ve kaldırı seçiyorum, eylemler başlatıldı diyor fakat kaldırılmıyor, aynı şekilde kalıyor. Hiçbir şekilde silemiyorum. Bu arada bilgisayarımda başka bir antivirüs uygulaması yoktur, sadece Windows Defender var.

Eki Görüntüle 1503798
Manuel olarak silmeyi denediniz mi?

Windows Defender normalde tek başına baya iş görüyor ama bazen bu tarz inatçı lekeler için yetersiz kalıyor. Eğer bilsayarınızda önemli veriler var ise çok beklemeden yeniden sistem kurmak en sağlıklısı. Bazı trojenler çok dert açabiliyor.

Malware bytes veya Kaspersky'ı şimdilik deneme sürümü olarak indirin ve dosyayı silin sonra tam tarama yapın başka virüsler olabilir virüsün ismine bakılırsa dosyalarınızı çalıyor.

Ayrıca denetim masasında bilmediğiniz bir uygulama var mı bakın varsa Revo Uninstaller indirin silip süpürür virüs uygulamasını.

Bence en yakın zamandada bir antivirüs edinin Kaspersky Internet Security öneririm.
Yoksa gitgide her dosya virüs diye düşünüp paranoyak olursunuz, hem de bir kere antivirüs parası verip bir daha format parası vermezsiniz.

Son düzenleme:
Ayrıca denetim masasında bilmediğiniz bir uygulama var mı bakın varsa Revo Uninstaller indirin silip süpürür virüs uygulamasını.

Bence en yakın zamandada bir antivirüs edinin Kaspersky Internet Security öneririm.

Yoksa gitgide her dosya virüs diye düşünüp paranoyak olursunuz, hem de bir kere antivirüs parası verip bir daha format parası vermezsiniz.

Tüm taramaları yaptım bazı bulduklarını sildi ama bunları erteledi hatta bir tanesi BTC miner galiba ne yapcağım?

Ekran görüntüsü 2022-09-01 234549.png

Ekran görüntüsü 2022-09-01 234530.png

Ekran görüntüsü 2022-09-01 234453.png

Yeni konular

Geri
Yukarı