Postal 2'nin devamı var mı?

dwarekithx

Decapat
Daha fazla  
RAM
4 GB
Ekran kartı
NVIDIA GeForce GT 525M
Anakart
SATELLITE L755
İşlemci
intel(r) core(tm) i5-2410m cpu @ 2.30ghz (4 CPUs)
Şu an postal 2 oynuyorum az kaldı bitirmeme. Pazar günündeyim bunun devamı var mı? Paradise Lost ne oluyor açıklarsanız sevinirim. Bundan sonra Paradise Lost mı indirmem lazım? Bir de bu oyun bittiği zaman ne önerirsiniz? Buna benzer veya fark etmez bunun için sistem özelliklerini yazdım.

Şu an postal 2 oynuyorum az kaldı bitirmeme. Pazar günündeyim bunun devamı var mı? Paradise Lost ne oluyor açıklarsanız sevinirim. Bundan sonra Paradise Lost mı indirmem lazım? Bir de bu oyun bittiği zaman ne önerirsiniz? Buna benzer veya fark etmez bunun için sistem özelliklerini yazdım.
Postala tam benzer mi bilmem ama painkiller sersini öneririm.

Ben postalı 2. oyuna kadar oynadım. Paradise Lost 2015 yılında çıkmış bir Postal 2 DLC'si. Onu oynayın. Ayrıyeten bundan sonra sırasıyla, Postal 3, Postal 4 no regerts oyununa bakabilirsiniz. Bu oyunların hepsini sevdiyseniz Postal 1e bakın derim. İzometrik bir kamera açısı olsa da zevkli bir oyundur. Postal 1 çok eski gelecektir Postal Redux oynayın o 1'in yeniden yapılmış halidir.

Ben postalı 2. oyuna kadar oynadım. paradise Lost 2015 yılında çıkmış bir postal 2 DLC'si. Onu oynayın. Ayrıyeten bundan sonra sırasıyla, postal 3, postal 4 no regerts oyununa bakabilirsiniz. Bu oyunların hepsini sevdiyseniz postal 1e bakın derim. İzometrik bir kamera açısı olsa da zevkli bir oyundur. Postal 1 çok eski gelecektir postal Redux oynayın o 1'in yeniden yapılmış halidir.

Tamamdır teşekkürler.

Postal 3 oynamayın. Yapımcısı bile oynamayın diyor. Postal 2 paradise Lost oyuna ek bir hafta ekliyor onu oynayın. Sonra 4'e bakabilirsiniz ama onun yerine brain Damaged'ı öneririm. Pek hikaye tabanlı değil, Doom tarzı hızlı FPS oyunu.

Yapımcı olayını duymuştum o yüzden oynamam diğerini de deneyebilirim fiyatına göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı