Postegro bilgileri kaydediyor mu?

shultdown43

Yoctopat
Arkadaşlar selamlar postegro hakkında bir sorum olacak. Sizlere ben birinin fotoğraflarını postegrodan indirmişti. M bu veriler postegroda IP adresim ve verilerim kayıt ediliyor mu acaba? İleride bir sıkıntı yaşar mıyım? Bilgili kişiler cevap verirse çok mutlu olurum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

paralul

Decapat
Makaleler
2
Yer
LFS
Of of. Geç kalmışsın. Yükledin ya uygulamayı, şifrene kadar aldılar biliyor musun. Gözünün önüne gizlilik politikası koymuşlar, bir çift gözün var okumaya üşeniyor musun gerçekten?
Cihazının IMEI numarasını dahi topluyorlar, kullanıcı adı şifreni zaten topluyorlar. Bu uygulamada güvenlikten bahsetmen inanılmaz saçma. Dev veritabanları nasıl oluşuyor sanıyorsun? Senin ve takip ettiğin herkesin fotoğrafını kendi veritabanında depolayıp bakmak isteyene gösteriyor. Adamlar "heçkır" falan değil yani.
Hayrına yapmıyorlar işini. Zaten sistemlerini de koruyamamışlar, 2 gün önce gitti tüm bilgiler.

KS
S

shultdown43

Yoctopat
Of of. Geç kalmışsın. Yükledin ya uygulamayı, şifrene kadar aldılar biliyor musun. Gözünün önüne gizlilik politikası koymuşlar, bir çift gözün var okumaya üşeniyor musun gerçekten?
Cihazının IMEI numarasını dahi topluyorlar, kullanıcı adı şifreni zaten topluyorlar. Bu uygulamada güvenlikten bahsetmen inanılmaz saçma. Dev veritabanları nasıl oluşuyor sanıyorsun? Senin ve takip ettiğin herkesin fotoğrafını kendi veritabanında depolayıp bakmak isteyene gösteriyor. Adamlar "heçkır" falan değil yani.
Hayrına yapmıyorlar işini. Zaten sistemlerini de koruyamamışlar, 2 gün önce gitti tüm bilgiler.
hocam ben iphone kullanıyorum hiç bir şekilde telefonuna postegroyu indirmedim sadece webten girdim benim tek korkum baktığım kişi ilerde bana suç duyurusu açarmı acaba bunun için teşekkür ederim

Yeni konular

Yukarı