Power Boost 1200W vs FSP 1300W

Merhaba, öneriler için teşekkürler. Modüler PSU mining için kullanılmaz aktif kullanımda kabloların sabit ve sağlam bir şekilde olması gerekiyor en ufak esneklikte sorun çıkartabiliyorlar. 7 adet 2060 takılı olan rigimde Xigmatek 1800W kullanıyorum onda bir sorun yok ancak fiyatı aşırı pahalı olduğu için onu almak istemiyorum. FSP kaliteli bir ürün ama Power Boost'u da ileride normal bir bilgisayarda kullanmak için almayı düşünmüştüm.

Power Boost'un o serisi alınmaz. Power Boost Rage serisi çok uygun mesela ona bakabilirsiniz. FSP'nin o modelini çok gördüm ama nasıl bir PSU'dur bilmiyorum.

Not: Hiçbir yerde Power Boost Rage 1200W bulamadım ama biraz beklerseniz belki bulabilirsiniz.

Not 2: FSP'nin Cannon serisi Miner PSU olarak geçiyor ve tavsiyem onu almanızdır. 1300W, bulabilirseniz 1600W olanını alabilirsiniz.

Ekstra bilgi: FSP Cannon 1300W, FSP'nin bu kasasından çıkıyor:

Son düzenleme:
Power Boost'un o serisi alınmaz. Power Boost Rage serisi çok uygun mesela ona bakabilirsiniz. FSP'nin o modelini çok gördüm ama nasıl bir PSU'dur bilmiyorum.

Not: Hiçbir yerde Power Boost Rage 1200W bulamadım ama biraz beklerseniz belki bulabilirsiniz.

Not 2: FSP'nin Cannon serisi Miner PSU olarak geçiyor ve tavsiyem onu almanızdır. 1300W, bulabilirseniz 1600W olanını alabilirsiniz.

Ekstra bilgi: FSP Cannon 1300W, FSP'nin bu kasasından çıkıyor:
Yanlışınız var o poweri o kasaya koymazlar aşırı derecede bir sesi var.

Genel olarak PB önerilmiyor ama mining sistem videolarında PB kullanan çok gördüm ve memnunlardı (Tam olarak hangi model bilmiyorum).
Tek bir iyi serileri var sanırım o da RAGE serisi olan.
Fakat Recep Baltaş yine de üstüne para da verseler kullanmam demiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı