Power Boost rage 1200W 80+ Platinum alınır mı?

Bütçe
1600

ermeoner

Centipat
Arkadaşlar 1600 TL bütçem var. 1601 TL bile veremem, onu veren bu kadar da verir düşüncesiyle en son 1600TL'ye cikabildim.

Ryzen 5900X + RTX 3080 sistem topluyorum.
Alacağım PSU'nun 1000 Watt altında olmasını istemiyorum almışken bir kere alayım, ileride sistem guncelleyecek olursam bir de Power ile uğraşmayayim.

Başlıktaki ürünün sama üretimi olduğunu yazmışlar forumda ama kesin konuşan olmamış. Eğer gerçek ise tier a grubunda yer alıyor ve gözü kapalı alacağım (amazondan)

Ürünü kullanan deneyimleyen var mı?
Rica ediyorum 1000W altında öneri sunmayın, muhtemelen FSP Aurum öneren arkadaşlar da olacaktır ama stoklarda yok.
Bir haftadır bakmadığım satıcı kalmadı hiçbir yerde yok artık.
ROG STRIX 1000W düşündüm 1800TL İtopya'da elden satışa girdi fakat İstanbul da olmadığım için onu da kaçırdım.
Mecbur bu ürüne kaldım, kullanan arkadaşlar yönlendirirse sevinirim. Aldıktan sonra patlaması ya da sisteme zarar vermesi gibi durumlarla karşılaşirsam, sistemi telafi edecek bir kuruşum bile kalmıyor o yüzden üzülmek istemiyorum.

Alınabilir. İç yapısını da paylaşırsınız, bundan sonra iç yapısını bilmiyoruz bahanelerini söyleyemezler.

Link atsaydınız. Bir tane model çok iyiydi. 1200W diye biliyorum.
@MisakiTaro

Alınabilir. İç yapısını da paylaşırsınız, bundan sonra iç yapısını bilmiyoruz bahanelerini söyleyemezler.
Kesin bir şekilde SAMA FORZA model ise alacağım. Tier A grubunda olan bir ürünün kötü olacağını düşünmüyorum (sırf marka takıntısı olan arkadaşlar bilmeden yorum yaoarak can sıkıyorlar).
Powerboost un sitesine girdiğimde SAMA ile ilgili bir ibare göremedim o yüzden emin olamadım. Halbuki aynı ürünü everest'te satmış ve sitesine girdiğimde sama üretimi olduğu ve testlerini paylaşmışlar.

Bir arkadaş çıkıp somut bir sey gösterip sama üretimi olduğunu netlestirir ise alacağım, foruma da detaylı fotoğraflarını atacağım (insanlari sırf markaya bakarak yanlış yönlendirmesinler diye)

Hayır alınmaz.
Sebep????
Sama Forza ile birebir aynısı olduğundan emin olamayız sanırım. Görüntüsü aynı ama ünitesi de aynı mı ki? Şahsi fikrim 850W kaliteli bir model alınmasından yana, Power Boost'un bu modeli kalitesizdir demiyorum ama emin olamıyoruz anladığım kadarıyla.
Hocam RAMPAGE doğrudan link atmış SAMA sayfasından inceleme adresine yonlendirmis, ne olursa olsun bu kadar bilinçli kullanıcıyi hiçe sayıp yalan söyleyeceklerini sanmıyorum. Powerboost'ta keşke şeffaf bilgi verse de bu tarz konular açmadan gönül rahatlığıyla alabilsek

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-02-06-21-54-37-331_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-02-06-21-54-37-331_com.android.chrome.jpg
    90,5 KB · Görüntüleme: 81

Yeni konular

Geri
Yukarı