Power Boost 650W 80+ PSU kasanın içinde geldi

ozgun55

Femtopat
Arkadaşlar sistem topluyorum kasa Power Boost olunca içinde PSU'da Power Boost geldi; her yerde C4 bulamadında mı Power Boost aldın diyenler falan var. Tamam tabii ki diğer markalar gibi kaliteli, daha uzun ömürlü olmasını beklemiyorum ama söylendiği gibi de C4, füze, roket gibi değildir yani diye düşünüyorum. PSU + kasa yaklaşık 580'e geldiği için böyle aldım. 4-5 ay kullanıp PSU değiştirmeyi düşünüyorum. Kasanın kalitesi çok iyi değil ama oldukça iyi havalanan bir kasa. Sizin düşünceleriniz ve tavsiyeleriniz nelerdir? (Kasayı hala iade edebilirim)

3600X ve RTX2060'lı bir sistemi emanet etmeni önermem fakat, 4-5 ay sorun yapmaz diye düşünüyorum. Senin yerinde olsam daha iyi bir PSU alırdım, Power Boost kasa alacaksan da PSU'suz modelini tercih et bence.

Arkadaşlar sistem topluyorum kasa Power Boost olunca içinde PSU'da Power Boost geldi; her yerde C4 bulamadında mı Power Boost aldın diyenler falan var. Tamam tabii ki diğer markalar gibi kaliteli, daha uzun ömürlü olmasını beklemiyorum ama söylendiği gibi de C4, füze, roket gibi değildir yani diye düşünüyorum. PSU + kasa yaklaşık 580'e geldiği için böyle aldım. 4-5 ay kullanıp PSU değiştirmeyi düşünüyorum. Kasanın kalitesi çok iyi değil ama oldukça iyi havalanan bir kasa. Sizin düşünceleriniz ve tavsiyeleriniz nelerdir? (Kasayı hala iade edebilirim)
PSU'nun 80+ olduğu için kondansatör gibi bileşenleri kalitelidir kullanabilirsiniz.

İdaretenlik kullanılabilir. 1-3 ay içerisinde PSU 2. Elden satıp kaliteli bir marka almanı öneririm.

PSU'nun 80+ olduğu için kondansatör gibi bileşenleri kalitelidir kullanabilirsiniz.

Geçen günlerde Izoly Turbox savunan alınır diyen şimdi de Power Boost destekliyor ellerine sağlık kardeşim sırayla forum kullanıcılarına patates önermeye devam et.
Kesinlikle RTX2060 ve 3600X geçici bile olsa Power Boost'a emanet edilmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı