Power Boost C013B abartılacak kadar kötü mü?

Married Man

Decapat
Arkadaşlar merhaba, bu kasanın içi dolu halini alacağım ama 1 tane tatlı bir yorum görmedim bu sitede yorumlarınızı bekliyorum, bomba gibi sistemin yanar falan filan gibi yorumlar bile çok okudum. Hani madem bu kadar çok kötü neden piyasada satıyorlar ve neden madem herkes bu kadar kötü yorum yapılıyor da talebi çok?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sazan avı..
Bu fiyat segmentinde bulabileceğin en iyi kasalardan bir tanesi. RGB olduğuna aldanmayın.

Sazan avı..
Bu fiyat segmentinde bulabileceğin en iyi kasalardan bir tanesi. RGB olduğuna aldanmayın.

Siyah versiyonunu kullanıyorum. Çok memnunum.

Kasayı kullanıyorum, Fan görüntüsü ve DVD takılmaması hariç güzel ya. Arkasında kablolama yeri var, M-ATX destekliyor.

Sazan avı..
Yani dediğim ürün kötü mü anlayamadım
Kasayı kullanıyorum, Fan görüntüsü ve DVD takılmaması hariç güzel ya. Arkasında kablolama yeri var, M-ATX destekliyor.
Soğutma konusunda herhangi bir sorun yaşıyor musunuz peki millet çünkü yazmış yok bomba yok patlıyor yok içindeki parçalar yandı falan filan diye var mı böyle birşey

FSP CMT510-Sharkoon TG5/TG4/VG6-W RGB-Zalman Z7 Neo RGB-Bitfenix Enso-Kolink Observatory-Aerocool Quartz RGB gibi kaliteli modeller varken boşuna macera arama.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı