Power Boost güç kaynağını 1 haftalık kullansam sorun olur mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu tarz ürünler uzun vadede sorun çıkarıyor genelde, bir şey olacağını sanmıyorum.

Bir şey olur ya da olmaz diye garanti edemez kimse. Alıp yıllarca kullanan da var, 2 hafta sonra elinden çıkarmaya çalışan da.

Hocam bir şey olacağını zannetmiyorum ama aldığı gün elinde patlayan bir sürü kişiye denk geldim forumda siz işinizi garantiye alın derim.

Bir şey olmaz kardeşim kullan. Sosyal'de böyle kanser bir kitle türedi ne zaman kötü marka bir PSU görseler c4 diyorlar hemen. Ayrıca patlayan PSU olayı on binde bir falandır. Sosyal'de 7 senedir bulunuyorum toplasan 5 defa ya gördüm ya görmedim. Sen kullan idareten sonra Corsair al keyfine bak.
Corsair al diyene kadar kabul edilebilir bir yorumdu.

Corsair kötü PSU'lar üretmiyor ki hocam? Hangi anlamda söylediniz?
Her PSU aynı değildir, marka yerine model önermek daha iyi her zaman. Kabulum arada ben de derim:

“Zalman, HighPower, FSP gibi markalar tercih edilmeli” diye. Ama nokta atışı önerilerde marka yerine model belirtmek daha iyidir.

Mesela SHP 650W güç kaynağı, kendisi Corsair VS 2012 model ile aynı iç yapıya sahip, ikisi de kötü(iyi değil).

Her PSU aynı değildir, marka yerine model önermek daha iyi her zaman. Kabulum arada ben de derim:

“Zalman, HighPower, FSP gibi markalar tercih edilmeli” diye. Ama nokta atışı önerilerde marka yerine model belirtmek daha iyidir.

Mesela SHP 650W güç kaynağı, kendisi Corsair VS 2012 model ile aynı iç yapıya sahip, ikisi de kötü(iyi değil).
Haklısınız hocam. Ben genel kalite anlamında değerlendirmiştim.

Yorum yapmak için yapmışsınız. Orada model belirtmemiş konu sahibi. O yüzden ben de Corsair alın geçin dedim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı