Power Boost güç kaynağını 1 haftalık kullansam sorun olur mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yorum yapmak için yapmışsınız. Orada model belirtmemiş konu sahibi. O yüzden ben de Corsair alın geçin dedim.
Yorum yapmak için yapanlardan olsaydım büyük ihtimalle şu yorumu yapardım:
Yorum yapmak için yapmışsınız. Orada model belirtmemiş konu sahibi. O yüzden ben de Corsair alın geçin dedim.
Başka cevap beklemezsin umarım.

Bunun net bir cevabı yok, günümüzde üretilen çoğu PSU (çok kötü olanlar bile) tek elektrik kesintisinde zarar görmüyor artık. Ancak yine de olmaz demek sadece kumar oynamaktır, karar senin. Biz sadece olabilecekleri söyleriz.
Cevabın için teşekkürler bazıları gibi bomban var gecmis olsun dememişsin eyw. Elektrikler gitmediği halde sistem zarar görebilir mi psu zarar görsün de sistemime bir şey olmasın :)

Forumdan uzaklaştırılmak istemediğimden değil, gereksiz ve asılsız olan iddaanızın ne kadar saçma olduğunu göstermek adına ayrıca senin gibi bir düşük IQ problemi yaşayan arkadaşı yerin dibine sokmayı seveceğimden de dolayı, siz sanırım şunlara da boş diyorsunuz:

@Samotne Ciasteczka
@MisakiTaro
@Sylveon
@Shimada Sensei
@RPM

Bir savaşa girmeden önce gücünü görmen iyi olur, keza karşımda içi boş bir kışladan farksız bir kişiliksin. (Saygımı koruyarak küfediyorum sana, bundan ötesini yaşamazsın umarım)

Burada marka tartışması yapmaya niyetim yok, çünkü sonu gelmez.

@Thermes her Corsair PSU iyi değidlir, her Power Boost yazan PSU kötü değildir.
Evet @RPM ayrıca mesajımı okuyan herkes markayı kötülemediğini yalnızca marka üzerinden direk yorum yapmanın yanlış olduğunu söylediğimi anlayacaktır, keza bana neden öyle söylediğimi soran arkadaş bile haklı olduğumu söyledi.

Bende olan PSU bu Power Boost Fury 550W 80+ bomba mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı