Power Boost kasa alınır mı?

Ogy15

Centipat
Arkadaşlar selam, şu an bir bilgisayar toplama aşamasındayım. Bütçem fazla olmadığından PSU ile birlikte satılan bir kasa tercih ettim, ama kasa içindeki PSU ne kadar kaliteli emin olamadım.
Bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?
Kasa linkini buraya bırakıyorum:

1 ay öncesiydi, kuzenimle aramızda şu muhabbet geçmişti:
+ Kasa buldun mu PC için?
- Varya bi' kasa buldum, böyle efsane bi' şey. Bayağı da ucuza aldım. Yanında PSU ile beraber aldım.
-
+ Allah Allah, markası ne?
- Gamepower.
+ ...
- Bir şey mi oldu?
+ Ya git bırak şü kasayı, pişman olursun sonra.
- Sen ne anlarsın be kıskanç.

2 hafta sonra "Ya Ali, bu kasa neden ısınıyor böyle? bi' yardım etsene." dedi. O gün bu gündür hala konuşmuyorum...

Sadece kasadan bahsediyorsak ve eğer bütçeniz çok darsa düşünülebilir.

Ama kati suretle güç kaynakla pardon C4 ile geleni almayın. Güç kaynağını ayrı alın.

Arkadaşlar selam, şu an bir bilgisayar toplama aşamasındayım. Bütçem fazla olmadığından PSU ile birlikte satılan bir kasa tercih ettim, ama kasa içindeki PSU ne kadar kaliteli emin olamadım.
Bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?
Kasa linkini buraya bırakıyorum:

Daha yılbaşına çok var o sebepten ötürü havai fişeği şimdiden almanızı tavsiye etmem ama yakınlarda bir kutlama yapacaksanız kasayı oraya götürebilirsiniz :D.

Daha yılbaşına çok var o sebepten ötürü havai fişeği şimdiden almanızı tavsiye etmem ama yakınlarda bir kutlama yapacaksanız kasayı oraya götürebilirsiniz :D.
Bu kadar kötü olduğunu tahmin etmiyordum :)
Maksimum bütçenizi belirtirseniz daha iyi bir şeyler sunulur. Hesap yapayım derken sistemi toptan riske atmayın.

Bütçem yaklaşık 4800 5000 ama PUBG gibi oyunlar oynuyorum olabildikçe yüksek performans istiyorum.
Maksimum bütçenizi belirtirseniz daha iyi bir şeyler sunulur. Hesap yapayım derken sistemi toptan riske atmayın.

Bütçem yaklaşık 4800 5000 ama PUBG gibi oyunlar oynuyorum olabildikçe yüksek performans istiyorum.
1 Ay öncesiydi, kuzenimle aramızda şu muhabbet geçmişti:
+ Kasa buldun mu PC için?
- Varya bir' kasa buldum, böyle efsane bir' şey. Bayağı da ucuza aldım. Yanında PSU ile beraber aldım.
-
+ Allah Allah, markası ne?
- Gamepower.
+ ...
- Bir şey mi oldu?
+ Ya git bırak şü kasayı, pişman olursun sonra.
- Sen ne anlarsın be kıskanç.

2 Hafta sonra "Ya Ali, bu kasa neden ısınıyor böyle? Bir' yardım etsene." Dedi. O gün bu gündür hala konuşmuyorum...

Gerçekten kötüymüş. Oturdum ne yapacağımı düşünüyorum şu an.
Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim bütçemi belirttim.

Geri
Yukarı