Power Boost kasa alınır mı?

Kasanın tasarımı, yapıldığı madde gibi etkenler kısa devreye sebep olabilir. Anakart vidaları, anakartı kasaya yakın tutuyor diye kısa devre yapmıştı sanırım, tabii statik elektrik de işin içine girmiş olabilir tam olarak sebebini bilmiyoruz. Kasa yüzünden olduğu kesin çünkü arkadaşım anakartı uzay montaj şeklinde sorunsuz kullanıyordu.

Bu dediginiz gercek olabilir ama milyonda bir ihtimal en dandik kasalarda bile gormedim boyle bir sey daha ilk kez sizden duyuyorum kasanin teknik bir soruna yol actigini.

Bilgisayar kasası olarak mesh ve şık bir kasa arıyordum. Karşıma bu kasa çıktı. Sizce alınır mı?

Eki Görüntüle 592774

Bende royal serisi var hava akışı mükemmel, normalde bende tavsiye etmezdim ama beni şaşırttı yani.
Ayrıca dizaynı da çok iyi fakat bunu bilemem ben memnunum.

Laptop'tan kasalı bir bilgisayara geçeceğim için monitör de almak zorundayım monitörle beraber 7500 8000 civarı.
Sistem mi toplayayım? 6900 lira civarı sistem toplasam 1100 lira civarı da monitöre kalır, monitör önerisi yapmayayım, o konuda fazla bilgili değilim. :)

açı
Sistem mi toplayayım? 6900 lira civarı sistem toplasam 1100 lira civarı da monitöre kalır, monitör önerisi yapmayayım, o konuda fazla bilgili değilim. :)
Açıkçası ben kendime 7000 liraya monitörlü güzel bir sistem topladım zaten.

Dosya Ekleri

• Opera Anlık Görüntü_2020-06-15_235434_www.itopya.com.png
    Opera Anlık Görüntü_2020-06-15_235434_www.itopya.com.png
    7,1 KB · Görüntüleme: 117
DARK Guardian PRO hava akışı harika bir kasa. Hem de aRGB fanlarla beraber geliyor. Önü tamamen mesh. 36 cm ekran kartı ve 16,5 cm CPU soğutucu destekliyor.

Geri
Yukarı