Power Boost kasa alıp PSU'sunu değiştirmek mantıklı mı?

Yardimbeyyer

Hectopat
Power Boost kasa alacağım, biliyorum PSU'su kalitesiz iğrenç. Ben PSU'sunu değiştiricem ve kaliteli bi marka alacağım. Evet evet, kasa kalitesiz gene de. Ama şu an gidip hazır elden alacağım bilgisayarın kasası Power Boost. İleride yeni bir kasa alıp değiştirebilirim belki ama sizce fikir iyi mi, kötü mü? Kasa alırsam da Corsair Carbide Spec Delta RGB alacağım. Sizce PowerBoost kasa ile kaliteli bir PSU kullanılır mı?

Son düzenleme:
Kasa marka modeli nedir? Dediğiniz gibi kasa idare edilir ancak PSU ile yapacağınız değişim hayat kurtarır.

Kasa marka modeli nedir? Dediğiniz gibi kasa idare edilir ancak PSU ile yapacağınız değişim hayat kurtarır.
Kasayı sadece görüntü olarak gördüm video attı tanıdığım. Tahminimce kasa:
Fakat emin değilim.
POWER BOOST VK-G3902S RGB USB 3.0 Mid Tower Kasa | ITOPYA
Bu da olabilir birbirine çok benzeyen türdeler fakat sonuç olarak aynı fan aynı şekil.

Kasayı sadece görüntü olarak gördüm video attı tanıdığım. Tahminimce kasa:
Fakat emin değilim.
POWER BOOST VK-G3902S RGB USB 3.0 Mid Tower Kasa | ITOPYA
Bu da olabilir birbirine çok benzeyen türdeler fakat sonuç olarak aynı fan aynı şekil.
Ön panel kapalı olduğu için hava akışı düşük olacaktır, bu yüzden size önerim ön pleksiyi çıkarmanız.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı