Power Boost kasaya PSU önerisi

MuRO41

Decapat
Daha fazla  
Linkteki kasama PSU arıyorum şu anda Zalman marka 700watt PSU ile kullanıyorum ama ileriye dönük yükseltmeler için 1000WATT+ PSU almak istiyorum. Fakat hemen hepsi 140mm fanlara sahip ve sanırım bu kasaya 140mm fanli PSU sığmayacak derinlik olarak PSU'lar büyük kullandığım PSU'dan bildiğiniz 120mm 1000WATT ve üstü PSU var mı? Yoksa PSU artı kasa önerisi yapabilir misiniz?

@MuRO41 iyi bir PSU lakin 1200W biraz fazla gibi. RTX 4090 için bile 850W yeterli olabiliyor. Kaliteli bir 850W alıp, kalan kısmı da farklı bir şekilde degerlendirebilirsiniz. Örnek olarak;

@MuRO41 iyi bir PSU lakin 1200W biraz fazla gibi. RTX 4090 için bile 850W yeterli olabiliyor. Kaliteli bir 850W alıp, kalan kısmı da farklı bir şekilde degerlendirebilirsiniz. Örnek olarak;

Teşekkürler bunu da listeye ekledim.

Yalnız şimdi fark ettim bu PSU da 140 mm fan ile geliyor emin misiniz bunun benim kasama sığacağına.

Son düzenleme:
@MuRO41 dediğim gibi en (150 mm) ve yükseklik (86 mm) olarak sorun olmaz ki sizin PSU'nuzda da bu ölçüler aynıdır. Ama büyük ihtimalle şu anki PSU'nuza göre yaklaşık 2 cm daha uzundur. Arkaya doğru yeterli pay varsa ki vardır, uyacaktır.

Son düzenleme:
@MuRO41 dediğim gibi en (150 mm) ve yükseklik (86 mm) olarak sorun olmaz ki sizin PSU'nuzda da bu ölçüler aynıdır. Ama büyük ihtimalle şu anki PSU'nuza göre yaklaşık 2 cm daha uzundur. Arkaya doğru yeterli pay varsa ki vardır, uyacaktır.

Çok teşekkür ederim.

Fsp Hydro PTM Pro 1200W 80+ Platinum 120MM Fan Modüler Güç Kaynağı Fiyatı ve Özellikleri bu nasıldır hocam?

Son düzenleme:
@MuRO41 fiyatına ve sınıfındaki diğer modellere göre ufak tefek eksikleri olan bir model, bir incelemede %110 güç veremediği belirtilmiş ki forum içinde şu konuya bakabilirsiniz;

FSP Hydro PTM Pro 1200W

Onun yerine biraz daha çıkıp şu da tercih edilebilir;

Yalnız bu model 18 cm uzunluğunda ona dikkat edersiniz. Diğer boyutlar aynı zaten.

Ek olarak fiyatına gore şu da değerlendirilebilir;

Tüm bunlar içinden Corsair HX, RMx ve paylaştığınız Thermaltake GF1 performans yönünden, diğerlerine nazaran bir tık önde tabii. Ama hepsi tercih edilebilir ürünler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı