Power Boost PSU nasıldır?

diareap

Femtopat
Daha fazla  
Şu an Power Boost PSU kullanan veya geçmişte kullanmış olan varsa durumunuz nedir? Çok büyük bir sorunla karşılaştığınız oldu mu?

Kaliteli bir PSU değildir, ancak bütçen yetmiyorsa alınabilir hemen bozulacağını da sanmam.

C4, bomba diyenler gelmeden söyleyim öyle bomba gibi patlayacak bir şey değil merak etmeyin.

Genelde korumaları eksik oluyor, bu da sıkıntılı bir durumda karşılaştığınızda sisteme zarar verme ihtimalini arttırıyor. Bütçe aşırı düşük değilse alternatifleri bulunabilir.

Powerboost markasını da komple kötülememek lazım. Forza serisi en üst seviye serilerden.

Geçenlerde PSU'ya sövenler şimdi över olmuş anlamadım ben bu işi. Soruna gelecek olursak bence almayın elektrik kesintisi vs de koruması olmadığı için sistemi bozabilir.

1.5 sene bst 500e kullandım evet patlamadı ama diskim yandı koruması olmadığı için, Power Boost, Hadron, Everest gibi markalardan bütçe az fakat sonradan değiştirilecek ise alınır yoksa asla alınmaz.

Geçmişte kullanmış olan varsa durumunuz nedir? Çok büyük bir sorunla karşılaştığınız oldu mu?
8 yıl korumasız, markasız, ne olduğu bilinmeyen bir PSU kullandım. 8 yılın sonunda güç kaynağı kötü bir koku eşliğinde bozuldu. Parçalara bir sıkıntı yaşatmadı, bu süreçte bir sürü defa elektrik gitti geldi.

Öneriyorum diyemem ama şanslıysanız birkaç yıl sizi götürür. Hazır sistemde falan varsa almayın tabii.

Teşekkür ederim hepinize en kötü ihtimalle akım korumalı priz (tunçmatik) alıp 4-5 ay kullanıp değiştirmeyi düşünüyorum. Önerdiğiniz markalar varsa yazarsanız sevinirim.

Teşekkür ederim hepinize en kötü ihtimalle akım korumalı priz (tunçmatik) alıp 4-5 ay kullanıp değiştirmeyi düşünüyorum. Önerdiğiniz markalar varsa yazarsanız sevinirim.
Marka önerilerine bakmayın. Her markanın iyi ve kötü modelleri var. Zamanı geldiğinde bütçeniz ile konu açarsanız yardımcı oluruz.

Geri
Yukarı