Power Boost M.2390VH'de gri çizgiler çıkmaya başladı

Bora398

Decapat
Daha fazla  
3-4 ay öncesinde İtopya'dan 2 adet Power Boost M.2390vh monitör aldım. Monitörlerden birinde son 2 haftadır sağdan sola doğru belirginliği azalacak şekilde gri çizgiler çıktı. Monitörü oyun amaçlı almıştım. Herhangi bir yerinden darbe almadı. Çizgiler her geçen gün kalınlaşıyor ve çoğalıyor. Çizgiler Discord gibi arka planı gri olan uygulamalarda belli oluyor. Ancak beyaz, sarı, yeşil ve kırmızı renklerin üzerinde bu çizgiler gözükmüyor. Sorunun HDMI kablosunda veya ekran kartında olmadığından eminim. Monitörün devam eden 2 yıl garantisi var. Bildiğiniz bir çözümü varsa yazabilir misiniz? Yoksa garantiye göndereceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
3-4 ay öncesinde İtopya'dan 2 adet Power Boost M2390vh monitör aldım. Monitörlerden birinde son 2 haftadır sağdan sola doğru belirginliği azalacak şekilde gri çizgiler çıktı. Monitörü oyun amaçlı almıştım. Herhangi bir yerinden darbe almadı. Çizgiler her geçen gün kalınlaşıyor ve çoğalıyor. Çizgiler Discord gibi arka planı gri olan uygulamalarda belli oluyor. Ancak beyaz, sarı, yeşil ve kırmızı renklerin üzerinde bu çizgiler gözükmüyor. Sorunun HDMI kablosunda veya ekran kartında olmadığından eminim. Monitörün devam eden 2 yıl garantisi var. Bildiğiniz bir çözümü varsa yazabilir misiniz? Yoksa garantiye göndereceğim.

Bende de aynı sorun var ne yaptın?

Yeni konular

Geri
Yukarı