Power Boost PSU alınır mı?

FideLity

Hectopat
Kapalı alandan sıkıldıysan üstü açık ev istiyorsan alabilirsin.

Onun yerine Akasa Viper, Corsair, FSP, Thermaltake. Cooler Master gibi markalara yönelin.

İvern

Picopat
Ya ben anlamadım bu markanın nesi var? Bu kadar abartılacak kadar. Biri açıklarsa sevinirim.

GKD

Hectopat
Ya ben anlamadım bu markanın nesi var? Bu kadar abartılacak kadar. Biri açıklarsa sevinirim.
1050Ti ve 2200G tabanlı bir sistem topladığımda kasanın içinde gelen aynı marka güç kaynağını kullanıyordum. Yük altında cızırtı sesi gelip sistem kapanıyordu. FSP'nin bir modeline geçtim ve sorun çözüldü.

Şahinpc

Centipat

bende bu kasayı aldım bakalım hadi hayırlısı
millet c4 vb. benzetmeler kullanıyorlar ama bence abartıldığı kadar değildir sanmıyorum yani o kadar forumda ya bu power benim falanca parçamı yada eklentimi yaktı gibi bi yorum bulamadım evet doğru ucuz evet diğer markalara göre belki kalite farkı vardır bunları kabul ediyorum ama c4 olabileceğini de sanmıyorum.

Ayrıca aldıgım kasanın sırf markası power boost diye alma bile diyenler oldu
sistemimde r3 1200 rx570 olcak bence bu kasanın soğutma sistemi yeter bence

hamzaa433

Attopat

Bende bu kasayı aldım bakalım hadi hayırlısı.
Millet C4 vb. benzetmeler kullanıyorlar ama bence abartıldığı kadar değildir sanmıyorum yani o kadar forumda ya bu Power benim falanca parçamı ya da eklentimi yaktı gibi bir yorum bulamadım evet doğru ucuz evet diğer markalara göre belki kalite farkı vardır bunları kabul ediyorum ama C4 olabileceğini de sanmıyorum.

Ayrıca aldıgım kasanın sırf markası Power Boost diye alma bile diyenler oldu.
Sistemimde R3 1200 RX570 olacak bence bu kasanın soğutma sistemi yeter bence.

Nasıl kanka uzun zaman geçti alalı bir değerlendirme verir misin.

utku123

Hectopat
Merhabalar. Tekrardan konu açmak istemedim. 2900tl bütçe ile bir sistem topladım. Sistemi taşıyacak kasam ise power boost marka. Alüminyum gövde temperli cam ve 4 tane fana sahip. İşin sıkıntısı kimsenin beğenmediği powerboost marka bir 500w PSU ile beraber geliyor olması. Şimdi elimde çoklu bir priz bulunmakta. Bu priz elektrik kesintisinden oluşacak zararları önleyebilen bir priz. Bununla beraber yeni bir PSU alana kadar sistemi kullanabilir miyim?

opakss

Femtopat

Yukarı