Power Boost PSU ile idare edilemez mi?

Bedaş'ın sitesinden mahallenizde yapılacak elektrik kesintileri ile ilgili her gün kontrol yapın, elektrik kesintisi olacak durumlarda sistemi kapalı tutun, bilgisayarı kapattığınz zaman PSU'nun üzerinde bulunan anahtarı kapatıp fişini prizden çekin, bunları kendinize alışkanlık haline getirirseniz değiştirecek parayı bulana kadar bir şey olmaz.
Anahtarın kilitlenmesine gerek var mı ki? Fiş çekiyorum ben sadece.

Hocam sistemin parçalarında herhangi bir sıkıntı yaşadınız mı peki yoksa sadece PSU ile sınırlı mı kaldı sorun?
Ekran kartım sorunlu ama bu sorun donanımsal gibi gözüküyor garantiye yollayacağım.
Şimdilik bir sorunum var mı bilemeyeceğim ama Furmark testlerinde sistemim kendini korumaya alıyor. Ara sıra da sistemim kapanıyor. Bu sorunların kaynağı PSU gibi duruyor.

Bedaş'ın sitesinden mahallenizde yapılacak elektrik kesintileri ile ilgili her gün kontrol yapın, elektrik kesintisi olacak durumlarda sistemi kapalı tutun, bilgisayarı kapattığınz zaman PSU'nun üzerinde bulunan anahtarı kapatıp fişini prizden çekin, bunları kendinize alışkanlık haline getirirseniz değiştirecek parayı bulana kadar bir şey olmaz.

Hocam akım korumalı priz kullanıyorum anahtarlı iyi bir marka acaba sistemi korumaya etki etmez mi elektrik kesintilerinde?

C4'cüler gelmeden. İdare eder sıkıntı yok. Milletin ne dediğine bakma. Herkes 1000 liraya PSU almak zorunda değil.
Git 1000 TL PSU al demiyoruz. 500W VX PSU bile yetecektir ki kendisi 250 TL civarlarında. Yani konuyu her yerden sapıtmasanız sevinirim çünkü biz ne zaman 1000 TL PSU al dedik? Dediysek yüksek sistemdir veya adamın bütçesi yetiyordur.

Ekran kartım sorunlu ama bu sorun donanımsal gibi gözüküyor garantiye yollayacağım.
Şimdilik bir sorunum var mı bilemeyeceğim ama Furmark testlerinde sistemim kendini korumaya alıyor. Ara sıra da sistemim kapanıyor. Bu sorunların kaynağı PSU gibi duruyor.
O grafik sorununuz ekran kartı değişse bile şansa bağlı. Bende de bazen oluyor ama farketmiyorum bile. Dikkatli bakınca farkediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı