Power Boost PSU Deneyimleriniz

1 aydan fazla bekledim. O tanıdığım kişinin güç kaynağını garantiden değiştirmişler. Umuyorum aynı modelden göndermemişlerdir.

Sizi tanıyorum :) Teşekkürler.
AMD A8 7650k, GT1030.
Tamamdır hocam. Haklısınız PSU sıkıntılı imiş.

Power Boost PSU kullanıyorum, sıkıntı yaşamıyorum.(4-8 yıl arası oldu.)
Elbet önerilmiyorsa bir bildikleri vardır.(PSU önermediğim için sıkıntı yok.)

Arkadaşlar forumda denk gelmeyenin olmadığı 'Power Boost marka PSU patladı' konusunu bilirsiniz. Şimdi sizden.
1- Power Boost ve benzeri PSU alıp sorun yaşayan.
2- Power Boost ve tarzı PSU alıp sorun yaşamayan.
3- kaliteli PSU alıp sorun yaşayan arkadaşların (kullanıcısı ya da deneyimlemiş olanlar olursa daha mantıklı olur) değerli ve bilgilendirici yorumlarını bekliyorum.

Amaç, biri bu marka PSU nasıldır dediğinde direkt almayın patlar demek yerine buradaki yorumları referans gösterebilir. Karşıdaki kişiyi de (sonuçta bir şeyleri arayıp bulmak için efor sarf ediliyor ve bütçesine en uygun olanı içine sindiriyor) rencide etmeden anlatabilirsiniz.

2- PowerBoost VK-C013B 500W RGB USB 3.0 mATX/ATX Mid Tower Kasa halihazırda kullandığım ve 2 ay önce bütçe yetersizliğinden birkaç ay sonra değiştiririm diye aldığım kasa ve PSU. Aldıktan sonra pişman olup iade mi etsem diye düşünmüş sonra en fazla ne olabilir ki deyip sistemi toplamıştım. O günden beri (PSU yetersizliği, yük altında kapanma vs konularında (elektrik 10 defa gitti çalışırken)) en ufak bir sorun yaşamadım. Olursa bir PSU patladı konusu da ben açarım :)

6 aydır POWER BOOST VK-G2052S RGB 650W 80+ Tempered Glass USB 3.0 Mid Tower Kasa | ITOPYA kasasını kullanıyorum. hiçbir sıkıntı yaşatmadı, en az 20 kere elektrik gitmiştir 10 kere güç kablosu çıkmıştır 2-3 kere fişi çekilmiştir. Ama PSU' dan ciddi şekilde rahatsız edebilecek bir ses çıkıyor. Kasa fanları RGB diye aldım ama molex olduğu için kontrol edilemiyor rainbow animasyonu var en azından kontrolcü de bulamadım bulan arkadaşlar varsa linkini atarsa sevinirim ve fanları Molex' ten güç aldığı çok ta olmasa normala göre sesli çalışıyor ön tarafı tamamen cam olduğu için hava akışı çok iyi değil yanlarında Mesh ızgaralar var o da yetmiyor on paneli çok tozlanıyor ama kasanın artısı kablolama kanalları bol o açıdan güzel gözüküyor. İşlemci olrak R5 3600 ekran kartı olarak RX 5600 XT kullandım 5 ay satıp geçen günlerde ASUS Dual RX 5500 XT 4 GB aldım çok memnunum herkese tavsiye ederim. PSU'dan gelen bu ses sorununu nasıl çözebilirim bilen var mıdır? İsteyen olursa sesin neye benzediğini atabilirim cw değil muhtemelen fanlardan kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

6 aydır POWER BOOST VK-G2052S RGB 650W 80+ Tempered Glass USB 3.0 Mid Tower Kasa | ITOPYA kasasını kullanıyorum. hiçbir sıkıntı yaşatmadı, en az 20 kere elektrik gitmiştir 10 kere güç kablosu çıkmıştır 2-3 kere fişi çekilmiştir. Ama PSU' dan ciddi şekilde rahatsız edebilecek bir ses çıkıyor. Kasa fanları RGB diye aldım ama molex olduğu için kontrol edilemiyor rainbow animasyonu var en azından kontrolcü de bulamadım bulan arkadaşlar varsa linkini atarsa sevinirim ve fanları Molex' ten güç aldığı çok ta olmasa normala göre sesli çalışıyor ön tarafı tamamen cam olduğu için hava akışı çok iyi değil yanlarında Mesh ızgaralar var o da yetmiyor on paneli çok tozlanıyor ama kasanın artısı kablolama kanalları bol o açıdan güzel gözüküyor. İşlemci olrak R5 3600 ekran kartı olarak RX 5600 XT kullandım 5 ay satıp geçen günlerde ASUS Dual RX 5500 XT 4 GB aldım çok memnunum herkese tavsiye ederim. PSU'dan gelen bu ses sorununu nasıl çözebilirim bilen var mıdır? İsteyen olursa sesin neye benzediğini atabilirim cw değil muhtemelen fanlardan kaynaklı olduğunu düşünüyorum.
Yeni bir konu açman gerek bilgilendirici yorumun için teşekkürler :)

Geri
Yukarı