Power Boost PSU patlar mı?

Biraz da şans işi fakat bu güç kaynakları zaten gerekli korumalardan yoksun oldukları için kumar oynamaya gerek yok. Ben de kendi güç kaynağım bozulduğunda bir süre Everest Peak 400W PSU kullandım. Bir sorun yaşamamıştım fakat böyle güç kaynaklarına pahalı sistemleri emanet etmek hata olur.
O profil fotoğrafının tam halini atma şansınız var mıdır acaba 2dk boyunca gülüyorum. Discord'da kullanmak için istiyorum. :D

O profil fotoğrafının tam halini atma şansınız var mıdır acaba 2dk boyunca gülüyorum. Discord'da kullanmak için istiyorum. :D
Başka boyutu yok bu fotoğrafın.
jhjhhjhjh.JPG

Benimki patlamıştı. Patlama dediğimiz şey de bomba gibi değil aslında, PSU'dan gelen güçlü bir sesten sonra pervane kısmından alevler çıkmasıdır. O zamandan beri çöple idare ediyorum. İnşallah seneye değişecek.
Peki sistem yandı mı?

Şöyle anlatayım. 4 ay önce bilgisayarı aldıktan sonra bu Power Boost markası ile alakalı yazıları görünce inme geliyordu fakat bilgisayar genelde 7-24 açık durur bizim evde. Daha sorun çıkarmadı. Evet şu an piyasanın altında PSU'ları var. Ama o kadar da abartmaya gerek yok bence.

Hala kullanıyor musunuz acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı