Power Boost PSU sıkıntı çıkarır mı?

Ekran kartı kasanın ortasında galiba. Ekran kartının bir üstünde işlemcinin fanını görüyorum. Masanın kenarından bakıyorumda. Çıkartmaya üşendim şimdi. Şu an sıcaklık yok. Oyun oynarken ısınıyor kasanın tepesi. Birde DC OUTPOT altındaki W değerleri neyi temsil ediyor. Bunların toplamında 500 watt mı çıkması gerek?
Eğerki üstte işlemci varsa oyun oynarken ısınması gayet normal ama kontrollu tut yüksek ısılara cıkmasın. O kadar tekniği bilgiye bende sahip degilim malesef

Arkadaş gece gece ayar oldum bak. Bu core temp midir ne haltsa. Arkadaş dün 65 derece ölçtü işlemcinin ısısını. Öğlen baktığımda ise 80-85 arası ölçtü. Şimdi baktım 90 derece öçltü işlemcinin ısısını. Gelgelelim MSI After burnerdan baktığımda 60 derece güç bela geçiyordu. Keze HW monitör indirdim ondada o değerlerde oynadım. Bu Core temp neyin kafasını yaşıyor yav. Boştayken bi 30-35 derece gösteriyor sonra bakmadığım zamanlarda 50 derece çıkartıyor. Bakarken 30-40 düşüyor. Töbe töbe.

600 Watt 80+Bronze sertifikalı PowerBoost marka psu kullanıyorum sistemimde şuana kadar hiç bir sıkıntısını görmedim 2 kere oyun oynarken elektrikler kesildi 2 sindede sistem 1-2 sn açık kaldıktan sonra başlat düğmesinden bilgisayarı kapatmışım gibi çok kontrollu ve dengeli bir şekilde kapandı elbette daha kaliteli psu'lar mevcut ama PowerBoost'u da gereğinden fazla gömüldüğünü düşünüyorum
Yaw aga bos yapiyor millet powerboost iyi bir marka sayilir ortalamanin ustunde kullanani'da cok,yaniyormus'da bilmem ne bir isinize gidin ya

Geri
Yukarı