Power Boost PSU sorun çıkarır mı?

İçinde kalitesiz malzeme kullanılan PSU zaten sıcak çalışır.

Hiç sıcak olduğunu görmedim devamlı saat kaçlara kadar FiveM GTA 5 oynuyorum ya ılık oluyor ya da soğuk
İade edebilirsiniz biraz daha beklemek parcalarınıza zarar gelmesinden iyidir.

İade ile de uğraşmak istemiyorum kurbanda iyi para biriktirirsem belki Corsair alabilirim ama belki

Şu an iade etseniz kafanız takılmayacak. Bilindik markalar almalıydınız. FSP, Cooler Master, High Power, Silverstone, Thermaltake, be quiet!, Corsair gibi markalardan alın.
Kurbanda alacağım ama bilgisayarcıya da sordum. İşinde usta yani parça falan çalanlardan da değil. Adam dedi bende RX 580 var dedi, Hadron kullanıyorum sıkıntı da çıkmadı dedi yani için rahat olsun dedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurbanda alacağım ama bilgisayarcıya da sordum. İşinde usta yani parça falan çalanlardan da değil. Adam dedi bende RX 580 var dedi, Hadron kullanıyorum sıkıntı da çıkmadı dedi yani için rahat olsun dedi.

Sorduğunuz bilgisayarcı sizi rahatlatmak için söylemiş herhalde. Anamın dediği bir söz vardır: "Sen yaşamadan bizi anlamayacaksın."

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ihtimalle beklemek istemediğiniz için iade etmek istemiyorsunuz fakat PSU'da yaşanacak bir arıza tüm bileşenlerinizi etkileyebilir sonra diğer parçalar içinde garanti peşinde koşarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı