Power Boost stallıon whıte nasıldır?

Ürünün kalitesiz olduğuyla alakalı veriyi nerden alıyorsunuz ben anlamıyorum çoğunuz birbirinizin lafından etkilenip kötülüyorsunuz. Verileri göremiyoruz kullanan biri olarak ben söyleyebiliyorum sen neye göre kalitesiz diyebiliyorsun?
Sertifikaları gerçekçi değil ve mesela 500W denilen güç kaynağı 300W güç veriyor. Kaliteli PSU'lar 500W'a yaklaşık bir değer veriyor. Ayrıca kaliteli PSU'lardaki gibi korumaları yok. Elektrik kesintilerinde sıklıkla bozulmalar yaşanabiliyor. Yeterli olmuştur herhalde.

Sertifikaları gerçekçi değil ve mesela 500W denilen güç kaynağı 300W güç veriyor. Kaliteli PSU'lar 500W'a yaklaşık bir değer veriyor. Ayrıca kaliteli PSU'lardaki gibi korumaları yok. Elektrik kesintilerinde sıklıkla bozulmalar yaşanabiliyor. Yeterli olmuştur herhalde.
Kaynak verirsen sevinirim. Dediğim gibi 2 yıldır bir sorun yaşamadım elektrik kesintisi de çok yaşadım 2 bilgisayarda da ayrıca sertifikalar gerçekçi değil cümlen çok saçma sanki sertifikayı kendileri veriyorlar.

@243934 C4 lafları işin esprisi. Ancak sorunlarını PSU'yu değiştirdikten sonra çözen çoğu Technopat bu tarz PSU'ları kullanıyordu.
PSU biraz farklı bir donanımdır. Ekran kartın eskir değiştirirsin, işlemcin eskir değiştirirsin, platform değiştirmen gerekir anakartını değiştirirsin. Ancak kaliteli bir PSU aldığında 10 sene kullanırsın.

Forumda birçok konu var bu PSU'ların kötü olduğu ile alakalı. Onlardan birinde bu PSU'ların neden kötü olduğuyla alakalı bir yazı bulabilirsin.

Ayrıca istisnalar kaideyi bozmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı