Power Boost VK-1900B nasıldır?

Mitsvvi

Decapat
Merhaba, benim arkadaşım bilgisayar toplayacak ve benim kullandığım kasayı almak istiyor. Kendisi sorun yaşamadı PSU ile ilgili ama tüm forumlar C4 diyor bu PSU'ya kafam karıştı. Arkadaş bir de overclock yaptı.
Saygılar.

download.jpg

High Power 80+ Bronze 500W güç kaynağı bile 320 TL'den satılıyorken bu markanın kasa + güç kaynağı nasıl bu fiyattan satılıyor? Bir yerlerden kısmadan mümkün değil. O kısılan güç kaynağı ise sistemi tehlikeye atmışsınız demektir. Hiç gerek yok.

Merhaba, benim arkadaşım bilgisayar toplayacak ve benim kullandığım kasayı almak istiyor. Kendisi sorun yaşamadı PSU ile ilgili ama tüm forumlar C4 diyor bu PSU'ya kafam karıştı. Arkadaş bir de overclock yaptı.
Saygılar.
Her zaman diyorum biri kalitesiz bir PSU modelini 5-10 sene sorunsuz da kullanabilir. Daha ilk haftadan sistemi de yakabilir. Bence ucuz PSU almak tamamen risk işidir ve bu riske girebileceğin ucuz bir sistemde kullanmıyorsan tercih etme.

Kasa olarak önü mesh ve iyi bir kasaya benziyor.

Ama arkadaşın kasası Mesh değil mi?
Aerocool ürünlerine bakabilirsin Aerocool split 500W falan.

Ama ikisini ayrı alırsam daha pahalı olmaz mı 560 TL falan bana daha iyi PSU'lu kasa önerir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı