Power Boost VK-T01B kasa LED'lerinin ömrü ne kadar?

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 3100 / SAPPHIRE NITRO+ RX 5500XT SE 8GB / JAMES DONKEY Sata JD480 / Gigabyte B450M H / Apacer Panther 16 GB 3000 mhz / Power Boost VK-T01B 650W 80+Bronz
Meslek
Yazılım Geliştirici, Bilgisayar Teknikeri

Linkte belirtmiş olduğum kasayı kullanıyorum. Kasadan gayet memnunum ama bir sorum olacaktı. Bu kasadaki fanların üzerindeki LED'lerin ne kadar ömrü vardır bazen biter diye korkuyorum. İstemesem de kapatıyorum. Rahat olamıyorum. Önerilerinizi ve düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

İtopya'dan Power Boost marka kasa almıştım ARGB vardı sözde kablosu kopuk çıktı kasada bana pek sağlam gelmemişti belki de benim şansıma öyle oldu ama yine de fikrimi belirteyim.

Linkte belirtmiş olduğum kasayı kullanıyorum. Kasadan gayet memnunum ama bir sorum olacaktı. Bu kasadaki fanların üzerindeki LED'lerin ne kadar ömrü vardır bazen biter diye korkuyorum. İstemesem de kapatıyorum. Rahat olamıyorum. Önerilerinizi ve düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Kullan gitsin kullanmayacaksan neden aldın ki biterse yeni fan alırsın.

Hocam şu kasaya 750 lira vermeyin paranıza yazık. CORSAIR Carbide Serisi SPEC-DELTA RGB 650W 80+ Tempered Glass USB 3.0 Mid Tower Kasa | ITOPYA bunu öneririm powerboost kasa 3 gün sonra bozulur,bütçenizi belirtirseniz kasa konusunda yardımcı olurum.Mutlu Pazarlar.

Geri
Yukarı