Power Boost VK-E03C kasa alınır mı?

Daha iyi alternatifler var. Maksimum bütçeniz nedir?

Bütçeyi 350 TL ile kısıtlamak istedim açıkcası 500-600 TL vermek istemiyorum sadece kasa alacağım sistemimi çoktan dizdim ve mesh olması tercihim.

Daha iyi alternatifler var. Maksimum bütçeniz nedir?

30 TL daha ekleyin bunu alın.

Alınmaz.

Bu kasa çok güzel duruyor ama N3 aldım artık iş işten geçti. Aldıktan sonra gördüm bu kasayı.

Alınmaz, hele ki Zalman N5 mf bu kadar güzel fiyattayken.

Ve bu kasa genel olarak kule soğutucularda yüksek oranda kasaya sığma açısından uyumlu olur mu?
CPU soğutucu desteği 156cm olarak gözüküyor 160-165 cm olan soğutucuları es geçersek genel olarak sizce sığacak durumda mı?

Son düzenleme:
Bütçeyi 350 TL ile kısıtlamak istedim açıkcası 500-600 TL vermek istemiyorum sadece kasa alacağım sistemimi çoktan dizdim ve mesh olması tercihim.

Ve bu kasa genel olarak kule soğutucularda yüksek oranda kasaya sığma açısından uyumlu olur mu?
CPU soğutucu desteği 156cm olarak gözüküyor 160-165 cm olan soğutucuları es geçersek genel olarak sizce sığacak durumda mı?

Zalman S2 modelinde yalnızca arka egzoz fan takılı geliyor. Ön tarafa sizin fan almanız gerek, özelliklerinde öyle yazılmış.

Zalman N5MF modeli ise 1 arka 3 ön olmak üzere 4 fan ile geliyor. Aradaki farka ve bu bütçeye bence N5MF her türlü daha iyi olur. Tavsiye ederim.

Geri
Yukarı