Power Boost VK-G2055S temizlik ve HDD takma

LykeTheBest

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,

Power Boost marka VK-G2055S model bir kasam var, önü çok toz aldı ön kapağını açıp fanlarının önündeki filtreyi temizlemek istiyorum ve bu kasaya HDD takmak istiyorum. Bu kasa modeli için bir temizlik/disk takma rehberi bulamadım, yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Power Boost marka VK-G2055s model bir kasam var, önü çok toz aldı ön kapağını açıp fanlarının önündeki filtreyi temizlemek istiyorum ve bu kasaya HDD takmak istiyorum. Bu kasa modeli için bir temizlik/disk takma rehberi bulamadım, yardımcı olabilir misiniz?

Hocam bende de Power Boost kasa var genelde arka kapağın arkasında sol alt kısımda olur vida ile sabitlıyeceksin yeni kasalarda kızak çıkmıyor.

Hocam evet zor açılır kuvvet uygulaman gerek kırılacak diye korkmayın sağlam malzemeden yapılıyor o kapaklar kasayı yan yatırıp açarsan daha kolay olur.
Teşekkürler hocam, iyi günler.

Hocam bende de Power Boost kasa var genelde arka kapağın arkasında sol alt kısımda olur vida ile sabitlıyeceksin yeni kasalarda kızak çıkmıyor.
hocam tekrar baktım da yan kapakta vida vb. göremedim nasıl açacağım?

Hocam vidayı siz takacaksınız kasadan çıkmaz orada vida yerleri var oraya takacaksınız.

Hocam vidayı siz takacaksınız kasadan çıkmaz orada vida yerleri var oraya takacaksınız.
Bu sistemi ben hazır aldım, kasa kutusundan ekstra birşey çıkmadı, açacağım yer ve ilgili bölgeleri belirterek fotoğraf göndermeniz mümkün mü? Özür dilerim.

Hocam evet zor açılır kuvvet uygulaman gerek kırılacak diye korkmayın sağlam malzemeden yapılıyor o kapaklar kasayı yan yatırıp açarsan daha kolay olur.
Hocam kolum kopacak bu açılmadı, bir yerden vida sökmem mi gerekiyor?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı