Çözüldü POWER BOOST VK-P3301B HDD yuvası nerededir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

onurvelikzltpe

Yoctopat
Daha fazla  
POWER BOOST VK-P3301B kasa kullanıyorum. 500GB SSD dışında depolamam olmadığı için 1-2T B HDD eklemek istiyorum. Kasa açıklamasında 2 External 1 Internal (artık onlar ne demekse?) 3,5" HDD yuvası olduğu görülüyor. Ancak kasa içerisinde herhangi bir kızak bulamadım. Sanırım kızaksız takılıyor. Kasaya sahip olan vb. biri tam olarak nereye takabileceğimi gösterebilir mi? : ). Ha bir de HDD alırsam SATA veri kablosunu ayrıca almalı mıyım?

Çözüm
Power Boost VK-P3301b kasa kullanıyorum. 500GB SSD dışında depolamam olmadığı için 1-2t b HDD eklemek istiyorum. Kasa açıklamasında 2 external 1 ınternal (artık onlar ne demekse?) 3, 5" HDD yuvası olduğu görülüyor. Ancak kasa içerisinde herhangi bir kızak bulamadım. Sanırım kızaksız takılıyor. Kasaya sahip olan vb. biri tam olarak nereye takabileceğimi gösterebilir mi? ). Ha bir de HDD alırsam SATA veri kablosunu ayrıca alınır mı?

Aynı kasadan bende de var arka kapığını sokup sol alt kısımda HDD yuvaları var vida ile oraya sabitliyorsun.
Power Boost VK-P3301b kasa kullanıyorum. 500GB SSD dışında depolamam olmadığı için 1-2t b HDD eklemek istiyorum. Kasa açıklamasında 2 external 1 ınternal (artık onlar ne demekse?) 3, 5" HDD yuvası olduğu görülüyor. Ancak kasa içerisinde herhangi bir kızak bulamadım. Sanırım kızaksız takılıyor. Kasaya sahip olan vb. biri tam olarak nereye takabileceğimi gösterebilir mi? ). Ha bir de HDD alırsam SATA veri kablosunu ayrıca alınır mı?

Aynı kasadan bende de var arka kapığını sokup sol alt kısımda HDD yuvaları var vida ile oraya sabitliyorsun.

Çözüm
konu ile alakasız olacak ama aynı kasa bende de var kasanın ön tarafı delikli kısımları toz toplamış bu kasanın ön kısmının nasıl açıldığını biliyor musunuz?

Son düzenleme:
Konu ile alakasız olacak ama aynı kasa bende de var kasanın ön tarafı delikli kısımları toz toplamış bu kasanın ön kısmının nasıl açıldığını biliyor musunuz?

Kasanın ön tarafının en altında bir boşluk var onu kendine doğru asılacaksın kasayı yan yatırıp yaparsan daha kolay olur senin için.

Yeni konular

Geri
Yukarı